Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dali je u redu

Evo ako moze mala pomoc, naime kupila sam ovdje adidas tenisice cija je velicina 40 2/3, na profilu je bila istaknuta velicina 40, kada sam pitala prodavacicu dali je cisti broj naznacen 40 odgovara da je...e sad s obzirom da adidas ima neke lude brojeve 39 1/3 mi je malo kao knap, a 40 2/3 veliko, ovo mi je bilo kao super 40 okrugli, reko biti ce mi taman. Ali nije.. E sad sto..poslala sam prigovor prodavacu da mislim da to nije u redu jer su mi velike, sa druge strane muk vec dva dana, pa evo mislite li da je u redu sto nije naglasen pravi broj sa etikete?
2017 10 28
Naravno da nije. Opis proizvoda mora odgovarati onome što ste dobili, pogotovo ako ste još dodatno pitali u dogovoru za kupnju. Ovo Vam je isto kao da je proizvod opisan kao očuvan, bez oštećenja, a dođe poderan i iznošen... Ne znam, pošaljite još neku poruku, recite da ćete ostaviti negativnu ako se ne javi, možda tako isprovocirate kontakt..
2017 10 28
Naravno da nije isto, 40 i 40 2/3 nema veze s vezom, različiti broj. I definitivno nije u redu. Neka se prodavačica ne pravi grbava.
2017 10 28
Naravno da nije u redu. Trazi povrat + ubuduce pitaj za duljinu gazista :) A ovoj negativnu ak se ne javi.
2017 10 28
Napisala sam joj sve, vidjeti cu sta ce biti, uredno se logira i objavljuje artikle za prodaju, ali ja sam jos uvijek na ignore.
2017 10 28
Nije u redu jer 40 2/3 vise vuce na 41 nego na 40.
2017 10 28
Prepucavamo se vec sat vremena, zivciram se uzasno i bezveze Znaci tene su mi jucer dosle, 300 jebenih kuna sam ih platila, nakon samo sat dva ja sam se zalila i evo sad ona meni da sam ih iznosila i da sta sad hocu, da su tenisice 40 i da ce ona ovdje doci svima reci kako se ja javljam dan nakon kupnje!?!? Sta dan nakon kupnje?? Al najvise me pogađa kad kaze da sam ih iznoslila, klasicno opravdavanje svih koji muljaju Imam sifru paketa kada je poslano i kada je preuzeto i nase sve razgovore, sve cu okaciti ovdje, samo neka dodje Cekam...
2017 10 28
Vjerojatno sam se trebala zaliti dok su bile u transportu, onda bi valjda uvazila reklamaciju
2017 10 28
Reci joj da joj podaci idu na crnu listu, pa nek svatko tko ubuduce utipka njeno ime u google zna da je mucka prevarantica.
2017 10 28
Ma ne zanima je nista, ali nista..sada me tjera da joj odmah napisem negativnu pa ce i ona meni, njoj je u interesu samo da to okoncamo vise na nacin da se negativno ocijenimo Ona ce i meni, ovaj dio je najbolji, nadam se da ce mi admin to maknuti ako prilozim dokaze Jucer sam se zalila, a tek danas trazim povrat novca, to nju najvise muci, a jucer se nije javljala cijeli dan da raspravimo ni danas do maloprije
2017 10 28
Ako sam dobro shvatila, tema uopće nije iznošenost nego laganje o veličini. Za koje slamčice se ona hvata ccc.. A za ovaj drugi dio, kako se navodno žališ nakon ČAK jednog ili dva dana, najmanji je problem staviti print screen razgovora zar ne
2017 10 28
Stavila sam sve, negativno ocijenila, samo sam slucajno ocijenila kao kupca, mogu li to nekako promijeniti bez da ponovno sve kopiram i ucitavam slike? Korisnica HELENA1984
2017 10 28
Mislim da ne. I obavezno se javi adminki da ti obriše tu njenu glupost.
2017 10 28
I dalje joj na profilu stoji oglas veličina 40. Kakva gluparija - pa nema šta ni čekati da Vi tražite povrat, već iste sec pri svojoj evidentnoj greški ponuditi povrat. Grozno - nemojte se živcirati, rješiti će se.
2017 10 28
> iraira: > I dalje joj na profilu stoji oglas veličina 40. Kakva gluparija - pa nema šta ni čekati da Vi tražite povrat, već iste sec pri svojoj evidentnoj greški ponuditi povrat. Grozno - nemojte se živcirati, rješiti će se. Tako se ponasaju profesionalni prodavaci i oni posteni, a ovako prevaranti, jos na kraju ja ispadnem kriva, kriva sto sam joj ukazala njezinu gresku pa jos i negativnu dobijem sta je ona mene zaje..
2017 10 28
1 2 3 4