Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta vi radite..

..s ovim dosadnjakovicima koji se jave, dogovore kupnju, kao sve im pase i onda kad im date podatke za uplatu nestanu s lica zemlje..i jos otkantate troje zainteresiranih..tu sam nekih mjesec dana, ali postalo je iritantno ]:(
2017 11 07
Ništa,ne možeš ih prisiliti.Upravo imam dvije.Dam šansu i onda ako opet zeznu,prodam dalje.Svaka stvar ima svog kupca.Znam da nije fer al jbg šta da radimo.
2017 11 07
> smokedeyes28: > Ništa,ne možeš ih prisiliti.Upravo imam dvije.Dam šansu i onda ako opet zeznu,prodam dalje.Svaka stvar ima svog kupca.Znam da nije fer al jbg šta da radimo. Imam osjecaj da se javljaju jer im je dosadno, glupo mi je uopce da ja njima saljem poruke da li uzimaju ili ne..ma imas pravo, ne javi se 2-3 dana i ide drugom kupcu
2017 11 07
ma uredu ako kažu da odustaju sve 5 jane zamjeram ali ono čuvati artikal po mjesec dana to je baš bezobrazno minuta posla da javiš odustala sam
2017 11 07
Ma ni mene ne smeta ako odustanu, i sama ponekad odustanem u trgovini, ali kad razgovor ostane nedovrsen..to mi je tako neozbiljno i aljkavo
2017 11 07
Znala sam nekad poslati samo upitnik, ali uglavnom ne odgovore ni na to. A što napraviti s onima koje imaju cca 150 povratnih i pilaju te pola dana potpitanjima za artikl od 8kn i onda samo nestanu bez pozdrava? A, ono, 8kn dođe jbt-više si struje potrošila dok si tipkala pitanja. Ne tražim 'Dear John' pismo :D ali jedno 'Ne, hvala' ne bi bilo na odmet. No već se puno pisalo o tome i dok je krpica, bit će i nekulture. Ne može se ništa.
2017 11 07
Cak mi je palo na pamet da je to zato jer su mozda stvarno mlade cure, cini mi se po stilu pisanja (makar im to nije opravdanje da budu neodgojene)..pa nemaju osjecaja za pismenu komunikaciju. Nekad mi se cini da sam ja tu ko neka stara baba, sa nepunih 26
2017 11 07
> Storm7: > > smokedeyes28: > > Ništa,ne možeš ih prisiliti.Upravo imam dvije.Dam šansu i onda ako opet zeznu,prodam dalje.Svaka stvar ima svog kupca.Znam da nije fer al jbg šta da radimo. > Imam osjecaj da se javljaju jer im je dosadno, glupo mi je uopce da ja njima saljem poruke da li uzimaju ili ne..ma imas pravo, ne javi se 2-3 dana i ide drugom kupcu Prodaj dalje i ne sekiraj se.
2017 11 07
Nista,cuvam zivce😩
2017 11 07
> nadadamic10: > Nista,cuvam zivce😩 Baš 👍😀
2017 11 07
ne znam je li pravo mjesto,ali...zašto netko biva blokiran?čekam da mi jedna cura nešto pošalje i sad vidim da je blokirana
2017 11 07
> nivesnina: > ne znam je li pravo mjesto,ali...zašto netko biva blokiran?čekam da mi jedna cura nešto pošalje i sad vidim da je blokirana Moze biti da je nekog prevarila, preprodaja i sl. Jel pise sta u povratnima? Kakva negativna?
2017 11 07
niti jedna negativna
2017 11 07
zato sam i zbunjena...ali ima u prodaji 999 artikla
2017 11 07
> nivesnina: > zato sam i zbunjena...ali ima u prodaji 999 artikla Slike s neta, više veličina u oglasima? krivi tagovi... ako nema negativne, to je možebitni razlog
2017 11 07
1 2