Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nezadovoljna

pozdrav.htjela bih izrazit svoje nezadovoljstvo i reci da sam duboko razocarana ovom stranicom.naime,kupila sam stikle preko ove stranice koje su "samo jednom nosene".a nisu ni jeftine bile!!dosle su mi jucer,kad sam ih obula, [:frustriran] . pete se pogotovo lijeva tako klimaju da nema sanse hodat u njima,a ispod su skroz izderane.ne zelim nikome preporuciti ovu stranicu!!toliko od mene.
2013 04 25
Nije do stranice nego do prodavacice. :/
2013 04 25
Ana009 ti je u pravu, ovdje ti je to do prodavača, a ne do stranice draga,
2013 04 25
Ovdje ima prekrasnih i poštenih cura...nažalost naletila si na krivu... [:tuzan]
2013 04 25
draga,nedaj se obeshrabriti,tvoje je pravo izraziti nezadovoljstvo tako da povratno ocjeniš ono što kupiš.i sama sam na početku bila prevarena,no nisam o tome šutila,već sam duže vrijeme ovdje i provjeravam osobe sa kojima trgujem,mogu reći da sam i kupila i prodala dosta lijepih i očuvanih stvari,tako da nemoj odmah posustati zbog jedne nezadovoljne kupovine [:smijesi]
2013 04 25
Slažem se da si naletjela na krivu...
2013 04 25
Stranica nema veze s osobama koje prodaju preko nje. Svoje nezadovoljstvo izrazi prodavačici koja ti je prodala te štikle i traži povrat novca, ako ne želi vratit ostavi joj negativnu povratnu kao kupcu i prodavaču.
2013 04 25
Apsolutno stranica nema nikakve veze! Bilo kakva vrsta on line prodaje, donosi odredjene rizike. Ali, ja sam imala toliko dragih, divnih osoba s kojima sam suradjivala, tako da je to od osobe, koja sece i stvarnim zivotom, a ne samo ovom stranicom.
2013 04 25
i ja sam nezadovoljna muškarcima pa ko me pita [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] hahahahhaha inače Garavuša ti je sve rekla- pametna žena [:smijesi]
2013 04 25
Zana31 nažalost sve je više krivih cura tu. zbog takvih prevarantica [:ljut] cijela stranica gubi na vrijednosti.
2013 04 25
To je zato sto se negativna iskustva javno spominju, pisu o tome, otvaraju teme, dok se za lijepa, pozitivna ne. Zato djeluje da je ovo samo leglo prevarantica. A, nije!
2013 04 25
nije stranica ništa kriva, nemože stranica znati jel prodavačica laže ili je napisala istinu. Ovdje ima stvarno predivnih cura s kojima sam ja surađivala, tako da ja smatram da je stranica super [:kesi] A ti pošalji prodavačici negativnu i neće drugi onda nasjesti kod nje [:kesi]
2013 04 25
Ma ovdje imaš stvarno krasnih i poštenih cura, ali naravno imaš i ovih drugih!!! A kad sam već na ovoj temi da se i ispušem, a vi malo nasmijete.....naručim torbu..prekrasna sa puno detalja, kad mi je došla ona obična platnena torba sa NACRTANIM DETALJIMA [:hihot] ...
2013 04 25
Arsenica da znam, najviše je tema ovdje za prevare. Trebali bi uvesti i neku temu za pohvale ili preporučamo suradnju s ovima itd. mozda bi tako stali na kraj prevarantima.
2013 04 25
Hvala na podrsci,prodavac onih cipela se ne javlja,dala sam joj negativnu ocjenu.zali boze para... [:place]
2013 04 25
1 2