Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ekipa koja zavlaci

Pozdrav, zanima me jel se smije ostaviti ikakva povratna osobama koje zavlace. Evo, javila mi se pred 13 dana cura koja je zeljela uzeti nesto od mene, moze primopredaja ali nje nema u Zg pa ce decko uzeti. Buduci da i studiram i radim imam relativno malo vremena popodne ali sam joj unaprijed rekla koje dane i kada mogu. Pa ne odgovori par dana na poruku i tako. Dam broj mobitela da se lakse cujemo, ali me nikad ne kontaktira i jos mi veli tu na krpicama da nije hitno nece stvari nikud pobjec. Na kraju mi danas javi da je ipak nasla nesto drugo. Imala sam par upita za to ali sam racunala da ce ona uzet buduci da je rekla da hoce. Nisu neki novci ali me takvo zavlacenje uzasno zivcira.
2017 12 22
Neutralnu, ukoliko uzme podatke za kupnju ili dogovorite dan kada bi se našli a ona se ne pojavi.
2017 12 22
Svima koji uzmu podatke i poslije toga nista, ostavljam neutralnu.. Iako to ne znaci skoro nista ali jbg.
2017 12 23
cura iz price nije uzela podatke,niste se nista konkretno dogovorile, a nije ni rezervirala stvar sto znaci da nije zasluzila ni tu neutralnu ocjenu ponekad se ljudi zalete i kazu da kupuju da bi se vec za 2 dana predomislili, ima se pravo predomislit A ova prica kako ce toboze decko kupit ne drzi vodu, odmah znas da od tog nema nista jer da ima ona bi tebe trazila br. telefona koji bi prosljedila decku da ti se javi, a decki nisu bas skloni zavlacenju kad za nekog drugog obavljaju primopredaju vec to zele rijesit sto prije tak da bi ti se javio decko isti dan da je ta prica bila istinita
2017 12 23
Imala je moj broj mobitela i rekla mi je da ce mi se tokom dana decko javiti da dogovorimo primopredaju. I ne radi se o 2 dana nego o 13. Svjesna sam da se ljudi imaju pravo predomisliti, ali nemres mi onda rec sigurno cu uzeti
2017 12 23
Mislim da se oko ovakvih stvari ne treba uzrujavati. Kada se odlučujemo držati nekome rezervaciju ili čekati 13 dana na odgovor trebamo biti svjesni da uvijek postoji mogućnost da od prodaje neće biti ništa i ukoliko nismo spremni preuzeti taj rizik jasno reći kupcu, ukoliko kupujete molim uplatu do sutra, dalje ne čuvam. I to što ste otkantali druge potencijalne kupce je Vaša odluka, a ne gđe kojoj ste čuvali. Svako se ima pravo predomisliti, da je pomalo neozbiljno nakon sigurno uzimam, je, ali stvarno mislim da nije vrijedno gubiti živce i vrijeme na to.
2017 12 23
ja bi vise negativnu ostavila nego neutralnu.. jedno je da te osoba zavlaci nekoliko dana, a drugo kad te netko po 2 tjedna vuce za nos i nakraju odustane. osobno sam postala previse ogorcena na zavlacenje da bih bez po beda ostavila negativnu.
2017 12 24