Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Opet ja s istim vriskom: upomoć!!!

Samjaurban,radije i dalje zivi u neznanju 😂 Uzgred,hoce li ona tvoja frendica u Rijeku ili ne? Tu sam jos dan ili dva a onda se vracam skitanju....
2017 12 29
Frani,kad ti kazes meni je to amen.
2017 12 29
Pa,kad je vec tako uspjesno krenula edukacija i prosvjetljenje je tu,nadomak,molim znalce da otkriju jos nekoliko malih tajni velikih majstora kuhinje - najbolje rumenilo za zrelu kozu,olovka za usta,sjenilo koje se ne skuplja u pregibu kapka nakon dva treptaja? Frendica se ubacuje s pitanjem o olovki za oci,ali tu sam namirena -meni su Macove ljubav jedina.
2017 12 29
Ja ipak mislim da nece plakati od tuge, mozda samo mama progita knedlu, ni da dobije Lancome Grandiose 8-) :')
2017 12 29
Hvala gitadevi😉😍 Rumenilo za zrelu kožu je najbolje kremasto...od skupljih Bobby Brown,Ysl,Too faced kojeg kod nas nema...od jeftinijih Essence. Olovke i za usta i oči najbolje su Este Lauder,ali koštaju...od jeftinih Essence...iz vlastitog iskustva...ja i kćer jednu za usta šiljile do kraja😊 Sjenilo uopće nije važno je li Chanel ..Dior....ili neko jeftino..treba staviti prije sjenila primer,ako ga nemate može poslužiti puder ili korektor😎 Baš sam se raspisala....
2017 12 29
Ne mogu vjerovati da Mac nema tu nijansu.
2017 12 29
Nevezano za temu, ili možda ipak vezano.....hmmm...upravo sam pod 'Modni dodaci, za kosu', nabasala na domaću slavonsku kobasicu :o Batalimo što sam ja vegetarijanka, sigurna sam da i one koje to nisu nerado nose domaće kobasice u svojim punđama, loknama, šinjonima, pletenicama i dredovima.
2017 12 29
> gitadevi: > Ne mogu vjerovati da Mac nema tu nijansu. Bio taj i nema vise :( malo mu je slican Flamingo ..mozda su tu negdje ali Fl.vise na roza i nije mat.
2017 12 29
U cijeloj Rijeci nema NI JEDNE ove 'zelene' maskare :o Svih ostalih njihovih maskara ima obilato, ovih rozih po par komada, a zelene ni jedne :'( Mislim da i to govori koliko su dobre i tražene.
2017 12 29
> gitadevi: > Samjaurban,radije i dalje zivi u neznanju 😂 > Uzgred,hoce li ona tvoja frendica u Rijeku ili ne? > Tu sam jos dan ili dva a onda se vracam skitanju.... ne znam, ništa se ne javlja, izgleda da ćeš morat u zg po maskaru.. o:)
2017 12 30
> teehee: > Baš i mene sad zanima. Bacila bum se u taj trošak. > Piše ona koja skoro pune maskare mora bacit jer im je istekao rok uporabe :') :') :') :') :') :') :') :') :') i bolje da ih ne trošiš..
2017 12 30
sanjaurban, dogovoriti ćemo zamjenu opet 8-)
2017 12 30
> gitadevi: > sanjaurban, dogovoriti ćemo zamjenu opet 8-) i vrijeme je..
2017 12 30
To sad ista ali plava?!
2017 12 30
Nije essence, ali meni je maybelline lash sensational najbolja maskara ikad. Probala sam tu rozu essence i nije mi bila nešto wow.
2017 12 30