Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koloidno srebro ?

Pozdrav!! Zanima me dali imate iskustva s koloidnim srebrom po pitanju njege tijela ?? Pozitivne negative sve dolaze u obzir 🤗🤗🤗
2018 01 10
Ja imam iskustva sa ionskim srebrom, ali ne u vezi njege tijela. Odličan je za imunitet, za zube ( kad boli zub), za bakterije u mokraći i bubrezima.... uvijek je dobro ga imati doma jer nikad ne znaš..mogu ga piti i životinje i mala djeca...znam da se može stavljati ispod pazuha da se spriječi neugodan miris, ili se šprica na rane....ali sa time nažalost nemam iskustva 😎
2018 01 11
> gabica30: > Ja imam iskustva sa ionskim srebrom, ali ne u vezi njege tijela. Odličan je za imunitet, za zube ( kad boli zub), za bakterije u mokraći i bubrezima.... uvijek je dobro ga imati doma jer nikad ne znaš..mogu ga piti i životinje i mala djeca...znam da se može stavljati ispod pazuha da se spriječi neugodan miris, ili se šprica na rane....ali sa time nažalost nemam iskustva 😎 Hvala na informacijama. 😄
2018 01 12
😉
2018 01 12
Ja ga koristim za svašta. Za tijelo konkretno nisam, ali jesam za lice :) Kad imam crvenilo, plikove ili mi je jako suha koža, našpricam nakon umivanja i to mi dosta pomogne :)
2018 01 13