Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem s korisnicom

Pozdrav svima! Imam problem s jednom korisnicom. Naime, nakon natezanja i dogovaranja oko prodaje jedne haljine i konačno njenih optužbi da ju "zajebavam", da sam drska i da ju danima ucjenjujem, sam odustala od bilo kakve suradnje s njom jer ne želim imati posla s takvim osobama. I to sam joj vrlo jasno i napisala, nekoliko puta. Međutim, korisnica je brže bolje uplatila unatoč tome što sam joj rekla da ne želim njen novac i da prekidam suradnju. Ne znam u kojem točno trenu je uplatila, no uplata mi je jutros sjela i sada želi da joj pošaljem haljinu. Napominjem da mi još uvijek nije poslala svoje podatke za slanje koje sam je još ranije tražila. Ali...ja s njom nakon svega zaista ne želim nikakvu suradnju, želim joj samo vratiti novce. Čim vidim takav kočijaški rječnik, odmah mi prisjedne. Ona ne želi poslati broj računa, želi haljinu i još tvrdi da sam joj "uzela" novce. Cijeli razgovor ću staviti u nastavku. Napravila sam copy paste.
2018 01 16
ducan1234 Lp Jeste li ovdje?sutra dolazim u ZG dali vam odgovara da se vidimo oko 18h na trgu ili kasnije ako vam odgovara? prije 1 dan, 21:50 Audrey_Hepburn Pozdrav, nema problema ali kod mene na kvartu na __________ kao sto sam vam odmah napisala jer primopredaje zbog obaveza ne radim izvan kvarta i radnog mjesta. Lp prije 1 dan, 22:02 ducan1234 Postovana dolazim iz Samobora i molim vas na nekom blize dijelu grada nikako vam ne odgovara,nit vam trg odgovara Postoji li mogućnost dogovor oko cijene? prije 1 dan, 22:33 Audrey_Hepburn Zao mi je, zbog obaveza koje imam kod kuce jednostavno ne mogu ici nikamo nakon posla. Mogu vam je umanjiti za postarinu Tiskom na 285 kn. Lp prije 1 dan, 22:41 ducan1234 Evo molim vas ako moze za 250kn i uplatit cu sutra odmah da mi posaljete... ne radim i stvarno mi je svaka kuna bitna, idem sutra u vinogradsku pa sam zato mislila da se nadjemo ali ok ako ne mozete. Eto ako vam odgovara to bila bih vam zahvalna a haljina mi je potrebna za krstenje i ovu vec jako dugo gledam nisam si mogla prisutiti bila mi je preskupa...i nikada nije najbolje vrijeme bilo a sada mi je hitna za krstenje. prije 1 dan, 22:46 Audrey_Hepburn Zao mi je, to mi stvarno ne odgovara, haljina je nova s etiketom i ne mogu je toliko sniziti. Mislim da je moja ponuda fer i korektna, snizila sam ju na 285 kn + postarina, dakle placate 300 kn kao sto bi ju platili i da smo se nasle na primopredaji. Pa mi molim vas samo javite da li ju zelite kupiti ili ne tako da ju mogu vratiti natrag u prodaju. Lp prije 1 dan, 23:11
2018 01 16
ducan1234 Dali ste ju vi platili 299 prije 1 dan, 23:11 Audrey_Hepburn Ja sam ju platila 45€+shipping, dakle vise od 300 kn. Ako ste ju vec gledali onda znate koja joj je cijena. Lp prije 1 dan, 23:16 ducan1234 Jesam ali trazim junpo netu jel je snizenje 50 posto pa samo da vidim cijenu. Neznam cijenu s neta gdje ste je vi kupili. Imate li mozda link. Malo nevolim kada je netko tako drzak, jasan i ni osmijeha,ni veselja ni Sale. No dobro Odbijate primopredaju,ostavite podatke onda. Lp prije 1 dan, 23:20 Audrey_Hepburn Haljina je odavno rasprodana jer je rijec o hit modelu i zato je nema na netu. Nisam drska ali sam smatrala da sam vam naglasila da primopredaje radim samo na kvartu i oko radnog mjesta. Tako da nema govora o tome da odbijam primopredaju ali vama to sada ne odgovara nakon sto sam vam haljinu stavila na rezervaciju prije nekoliko dana. Jednostavno ne volim kompliciranje nego konkretne dogovore i zato se trudim biti jasna u komunikaciji da ne dođe do ovakvih situacija. prije 1 dan, 23:34 ducan1234 Ma nema problema, rasprodana je u Ducanima to znam ali je bila na netu. Ali sam shvatila da ste je vi naručili s neta pa ju planirate vratiti kao sto ste rekli.... prije 1 dan, 23:40 ducan1234 Ali nebitno Ostavite podatke i broj Lo prije 1 dan, 23:41 Audrey_Hepburn Ne planiram ju vratiti, ocito smo se krivo razumjele. Ne planiram ju nositi jer ju vec ima kolegica na poslu pa ju zato prodajem. A zamolila sam vas da primopredaju odnosno prodaju obavimo do ponedjeljka jer imam dosta upita za nju pa da znam sto reci kada mi netko posalje upit, a ne jer je zelim vratiti😊 Moji podaci su: ______________ _______________ Samo mi molim vas posaljite vase podatke za slanje i sifru i naziv Tiska. Hvala i lp prije 1 dan, 00:01
2018 01 16
Audrey_Hepburn Pozdrav, evo niste mi se danas javili pa vas mogu pricekati s uplatom jos sutra tijekom dana. Ako ni sutra niste u mogucnosti uplatiti, nazalost morat cu vratiti haljinu u prodaju jer se dogovaramo jos od proslog tjedna. Hvala na razumijevanju. Lp prije 17 sata ducan1234 Postovana Prisjela mi je suradnja s vama i tih 300kn da me netko zajebava i manipulira. Uplaceno vam je i molim da mi odmah danas posaljete jel ne zelim cekati sutra jel ste jako bahati i bezobrazni i ucjenjuje te me stalno prije 17 sata Audrey_Hepburn Dakle... rijecnik vam je na vrhuncu no ja se necu spustati na takvu razinu. Nikakva uplata s vase strane danas nije evidentirana na mom racunu niti ste mi poslali podatke za slanje kao sto sam vas jos jucer trazila. Tako da smatrajte da je nasa suradnja, odnosno pokusaj suradnje zavrsen. Ako ste stvarno uplatili pa mi novci sutra sjednu, uplatit cu vam te novce nazad na racun. Ponavljam, nikakvu suradnju s vama vise ne zelim nakon ovakvog mukotrpnog natezanja. Nitko vas ne ucjenjuje. U prvoj poruci sam vam vrlo jasno napisala da ne radim rezervacije i gdje radim primopredaje. Uostalom sve to mi pise na profilu. Da ste procitali znali biste. Ako vam to sve skupa nije odgovaralo, niste ni trebali dogovarati kupnju. Lp prije 17 sata ducan1234 Postovana Ucjenjuje te me danima. Nemate mi sto vraćati novce Zelim da mi posaljete haljinu koju sam uplatila Danas je uplaceno ocito nemate proknjizeno. Dal' trebate uplatnicu da vidite posto ne vjerujete i nemojte deset puta pisati LP i biti službeni Pogledajte poruke kako me ucjenjuje te stalno dajete ultimatume kad cu uplatit prije 16 sata
2018 01 16
Audrey_Hepburn Pa naravno da vas imam pravo pitati kad cete uplatiti. Nakon natezanja i rastezanja od 5 dana te svakakvih cudnih kombinacija s vase strane. Minimum pristojnosti s vase strane bi bio da ste se danas javili no pretpostavljam da je to bilo previse za ocekivati. Ponavljam, niti mi je vidljiva vasa uplata niti imam vase podatke za slanje a nakon svega ovoga vam je niti ne zelim prodati i nasa suradnja je zavrsena. Lp je stvar opce kulture, no to je vec druga tema i necu sad u to ulaziti. Ako me nastavite maltretirati porukama, prijavit cu vas adminu. I naravno, ako sutra nesto vase sjedne odmah vam te novce i vracam. Lp prije 15 sata ducan1234 Postovana.treba li potvrda da je uplaceno? Sutra ili kad stignete posaljite paket nije hitno meni kao vama prije 15 sata Audrey_Hepburn Mislim da sam bila dovoljno jasna i necu se vise raspravljati. Ako ste uplatili, posaljite mi broj racuna da vam uplatim novce nazad, a za sve ostalo cu se obratiti adminu ukoliko nastavite s daljnjom konverzacijom. Lp prije 15 sata ducan1234 Postovana Ako je tako slobodno uzmite novce,,ja nemam griznju savjest.. uzmite novce netrrba mi uplatiti. Jedva sam skupila novce da vam uplatim i vi sada da mi vraćate .... Netrrba netrrba ni haljina ni novac A adiminu mozete sto zelite moja savjest je cista ,ucjenjivali ste vi mene a ne ja vas. Samo pogledajte poruke. Eto vi vidite Ugodan dan. prije 15 sata Audrey_Hepburn Nemam ja sto vidjeti, rekla sam svoje i sad vas zaista molim da me ostavite na miru. Ne zelim suradnju s vama i ovo je stvarno prevrsilo svaku mjeru. Sutra cu vam vratiti novce, posaljite mi broj racuna i haljinu mozete kupiti od neke druge korisnice jer vidim da ih je jos nekoliko oglasenih. Ovu patetiku oko zadrzavanja vasih novaca uopce necu komentirati, ne znam cemu to. Lp prije 15 sata ducan1234 LP Ja vas molim nemojte mi slati poruke uzimate novce i haljinu i sve i bok. Sretno prije 14 sata
2018 01 16
ducan1234 Ne bih stvarno neugodna iskustva. Niti nista..svastaaaaaaaaaaaa ste mi izgovorili i nema veze ne zelim vise o tome... Nisam imala ovakvih iskustva bila sam prepostena rekla džsam da se nadjemo danas rekli ste necete ipak nigdje izvan vase kuce i dogovorio je bio da danas sve rjesimo... I odmah ujutro ste se javili ako ne uplatim nista od dogovora. Ja se dogovora drzim rekla sam danas cu uplatiti i danas sam uplatila po dogovoru. Neznam cemu to ponasanje od početka i takav cinički nastup i rakvo ponasanje, sto sam vam ja napravila.. sve sam po dogovoru napravila prije 14 sata ducan1234 Stvarno mislim o vama i ne ide mi iz glave kako ste se ponasakte,jos sa vam jucer rekla nije u redu kako se ponašate. Ja bi rekla da sam pogrijesila ili da sam vam nesto lagala ili mozda da nisam uplatila. Na vrijeme sam uplatila sve kako treba i nastane problem prije 13 sata ducan1234 Postovana _____ mozete li se javiti? prije 12 sata ducan1234 Molim vas javite kada se mozete naci u ZG da ovo rjesimo do kraja prije 3 sata ducan1234 Postovana Ja i dalje nemogu shvatiti cemu to ponasanje,zasto ste tako reagirali. Molim vas mi recite dal' sam ja vas vas vrijedali, povrijedila,prevarila ili nesto lose napravila??? Uplatila sam novce kada je dogovoreno vi niste vidjeli jucer uplatu i tako ste reagirali kako jeste ... Ja sam vama uplatila jos jucer popodne....uplatila sam koliko ste trazili. ..nist htjeli da se nadjemo. uplaceno je sve po dogovoru i ja iskreno ne kuzim cemu ovo ponasanje....cemu to .. Cemu te prijetnje vi bi mene prijavili,zasto, kome gdje. Napravila sam sve kako treba bas nista lose nisam učinila. Rekla sam zelite li potvrdu da sam uplatila...nit sam se ruzno izrazavala samo sam strasno bila ljuta da sam bila prema vama u redu i rekla sam prije koji dan nemojte tako bezobrazno odgovarati vi niste na to nista. Rekla sam uplatit cu kao sto i jesam. Strasno me boli nepravda i ova situacija jel se ne osjecam niti malo krivom. prije 2 sata
2018 01 16
Audrey_Hepburn Prijavljeni ste administratoru zbog maltretiranja. Molim vas posaljite mi broj racuna da vam odmah prebacim natrag novce koje ste jucer popodne nakon moje poruke isli placati, unatoc tome sto sam vam rekla da prekidam suradnju. Ponavljam, s vama nakon ovoga svega ne zelim apsolutno nikakvu suradnju i molim vas da me ostavite na miru. Cekam vas broj racuna. Lp prije 1 sat ducan1234 E ja cu sada otic vas prijaviti jel ste mi uzeli novce prije 1 sat Audrey_Hepburn Slobodno. Nisam vam ja uzela novce nego ste ih sami išli plaćati nakon što sam vam nekoliko puta naglasila da s vama ne želim suradnju. I sada vam te iste novce želim vratiti natrag ali mi ne želite poslati broj računa. Što mislite, da ću vam poslati haljinu? Ne, neću. Poslat ću vam vaše novce natrag. prije 1 sat ducan1234 Postovana haljina je uplaceno jucer popodne a Naso nesporazum je od sinoc. I ja sam vas prijavila. Ja imam potvrdu kada je uplaceno i sve poruke vase sto ste mi poslali jucer navecer ucjenu kada cu uplatiti. I naredne sve poruke prije 1 sat Audrey_Hepburn Ok, prijavljujte kome želite. Još uvijek čekam vaš broj računa. prije 1 sat ducan1234 Ok nema problema. I ja haljinu Prije 57 minuta
2018 01 16
Pa jel moguće da se u banci vidi s kojeg računa je plaćeno te da se ti novci na isti račun i vrate? Korisnica je osebujna, vidim da u vlastitim oglasima ne napiše više od 3 riječi, za obuću ne napiše ni veličinu, valjda se voli dopisivati.
2018 01 16
Nisam sve citala, ali najbolje je otic u banku i traziti br.racuna s kojeg je uplaceno ili traziti da oni odmah vrate iznos na taj racun. Bez zivciranja i maltretiranja, sacuvajte dokaz o uplati tog iznosa i predocite joj. Tu mozda nece stati dopisivanje, al vi cete biti mirni.
2018 01 16
Ovaj razgovor je u jednu ruku smijesan haha. Korisnica se cini ili vrlo osjetljiva ili mlada , onako kako mami doma kazu ocu i ocu i ocuu! Mislim da bi bilo najbolje da joj posaljete tu haljinu kad je vec uplatila i mirni ste, jer ovako cete se natezati do tko zna kada. Vjerujem da vam je prekipilo, no popustite i rijesite to:) A sto se tice povrata, meni uvijek pise s kojeg racuna je uplaceno
2018 01 16
Imam internet bankarstvo i ne vidim broj računa s kojeg je uplaćeno, inače bi joj odmah vratila novce. odnosno pokazuje mi neki N0............, ali to nije broj računa.
2018 01 16
Spominje uplatnicu, možda nije uplaćeno preko računa... Audrey otpočetka sasvim jasno komunicira, dok Ducan više manje ignorira i vozi po svome. Audrey u svojoj prvoj poruci jasno kaže da ne čuva robu, u trećoj poruci navodi da joj primopredaja odgovara u kvartu, u desetoj poruci Ducan ladno pita jel može na trgu, a u četrnaestoj neočekivani obrat - Dućan započinje cjenkanje.
2018 01 16
Morat ću otići u banku. Jedino ne znam kakva je situacija ako je plaćala u pošti? Može li se tada nekako doći do broja računa, nemam iskustva s poštom pa ne znam.
2018 01 16
> batmaan: > Spominje uplatnicu, možda nije uplaćeno preko računa... Audrey otpočetka sasvim jasno komunicira, dok Ducan više manje ignorira i vozi po svome. > Audrey u svojoj prvoj poruci jasno kaže da ne čuva robu, u trećoj poruci navodi da joj primopredaja odgovara u kvartu, u desetoj poruci Ducan ladno pita jel može na trgu, a u četrnaestoj neočekivani obrat - Dućan započinje cjenkanje. Ni meni se nije dopala ta komunikacija ja jedno, ona drugo kao da uopće nije pročitala što joj pišem, ali to mi je škola za ubuduće.
2018 01 16
> Audrey_Hepburn: > Morat ću otići u banku. Jedino ne znam kakva je situacija ako je plaćala u pošti? Može li se tada nekako doći do broja računa, nemam iskustva s poštom pa ne znam. Kad koristim uplatnice nikad ne pišem svoj br računa i čisto sumnjam da me se može naći po imenu. S druge strane u HPBu sam prošli put (iza nove godine) morala napisati i svoj OIB pored imena pa možda se na taj način može. Već si se dosta maltretirala, to traje 5-6 dana i potpuno razumijem tvoje razloge za odustajanje od suradnje. S druge strane razmisli koliko će ti dodatnog vremena oduzeti potraga za brojem računa i jel ti lakše curi poslati haljinu i tako potrošiti možda pola sata. Nije mi je žao jer je traljava u dogovoru i sama je kriva, ali žao mi je da se zbog sitnica tako nekome pokvari dan ili događaj.
2018 01 16
1 2 3 4 5 ... 9