Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što mislite? Kupiti ili ne kupiti?

Meni je cudno to s razlicitim imenima... Ali da, trazi pouzecem ili nekoga ko ce za tebe napravit primopredaju :) ja sam relativno nova... Prvi kupac, prije nekih 2 mjeseca me molio da posaljem paket prvo, radilo se o dva markirana djempera, te da ce platiti pouzecem, gospodja je i navela razlog, nepovjerenje u nove clanove i one su 0 povratnih... Vidila san da ona ima dosta pozitivnih povratnih, zasto ne onda? Sve je proslo ok, tako san dobila svoju prvu pozitivnu :) ako zeli bit na krpicama, a nova je i postena, nevidin razlog da te odbije
2018 01 19
Nakon što sam prevarena i ja pušem na hladno
2018 01 19
evo, ja sam svoj paketić dobila, cura bez ijedne povratne ga je poslala na moj prijedlog bez prethodne uplate, artikl je savršen, danas sam uplatila novac na njen račun i obje smo sretne! svaka nova članica bez povratnih ocjena, ukoliko ima poštene namjere, trebala bi biti spremna na ovakve ili slične kompromise.... to je nažalost cijena koju plaćaju nove korisnice a sve zbog velikog broja nepoštenih prevarantica.
2018 01 19
Evo mene s novostima, najprije hvala vam svima na super savjetima zbog kojih ću od sada definitivno bolje razmisliti prije svake kupnje. Razmatrala sam sve vaše prijedloge, od primopredaje za koju nisam bila u mogućnosti obaviti zbog daljine, a nisam stvarno željela nikoga gnjaviti pogotovo jer nisam ni s kim iz tog mjesta surađivala, zatim od slanja pouzećem sam odustala jer sam shvatila da svejedno preuzimam rizik da dobijem oštećen proizvod ili nešto sasvim drugo, pa čak sam na Crnoj listi naletila na slučaj slanja praznih paketa. Na kraju sam se odlučila ponuditi prodavačici unaprijed novac za poštarinu, a ostatak novca kada artikl stigne, ako sve bude u redu. To mi se učinilo kao najviše fer opcija, a i najmanje riskantna za mene. Kad sam korisnici ponudila svoje rješenje nesporazuma i iznijela joj razloge zašto ne bi trebala sumnjati u moje poštenje (160 povratnih), ona je na to indirektno odbila moj prijedlog i navela kako je ona nedavno poslala artikl i nije dobila novac za njega, ali "da ju to ne dira i ne da joj se navlačiti i slati u prazno" a na profilu (starom tjedan dana, s ukupno 5 proizvoda, Adidas, Nike, Guess, Swarovski) nema ni traga rezerviranom i prodanom artiklu. Mislim da je to dovoljno da stvarno sad zaključim ovo i odbijem suradnju u potpunosti, pogotovo zato što za artikl po njenom kazivanju u redu čekaju još dvije korisnice koje bi platile odmah. Još jednom hvala svima, artikla mi je žao, ali u svakom slučaju bolje nego da sam prevarena! Nadam se da smo ovim postom pomogle rješavanju budućih nedoumica svih sumnjivih kupnji, ali i da će barem poneka nova korisnica uvidjeti da na neki način mora steći povjerenje prije prodaje prvih artikala. Lijep pozdrav svima!
2018 01 20
mislim da si potpuno ispravno postupila i procijenila rizik koji se na kraju pokazao vrlo izvjesnim. bilo bi puno manje problema kada bi i druge prodavačice bile oprezne kao i ti i kada ne bi srljale u kupnju ma koliko im se neki artikl sviđao.
2018 01 20
Ne znam kako kod Vas ali kod placanja pouzecem meni postar dopusti otvaranje paketa? Iz razloga da ne platim prazno ili ciglu?? Zato sam ja predlozila pouzece jer vi mozete otvoriti paket prije nego ga platite.. ukoliko nije to sto ste narucili vi ga odbijete primiti i vraca se posiljatelju.
2018 01 22
Njena prica mi je, u najmanju ruku, mutna.
2018 01 22
Otvaranje paketa pri preuzimanju ovisi o dobroj volji poštara, ovdje ne daju otvoriti Sumnjiva je totalno korisnica, da Nakon što je rekla da dvije korisnice čekaju da plate naušnice odmah, jučer vidim naušnice snižene 20 kn i novi oglas, dakle kupci su bili nepostojeći eto samo da ja pristanem na uplatu Što mislite, da ju stavim na Crnu listu sumnjivih korisnica? Želim nešto poduzeti da se netko stvarno ne opeče, a opet ne želim prenagliti bez dokaza
2018 01 23
Ako je to ta korisnica....
2018 01 23
Je, vidim da ste otvorili novu temu, hvala Iskreno ja nisam ni skužila da su slike s interneta, super da ste ih našli, sad sigurno znamo da je totalno sumnjiva Stavit ću link i ove teme u vašu da upozorimo ostale korisnice
2018 01 23
YUP
2018 01 23
Eno 2 negativne. Ne ide mi u glavu da to ljudi kupe, samo tako uplate bez pitanja, bez razmišljanja, bez provjere kakvu je Stelas99 uradila. I prevarantima odakle više i toliki podaci a da nisu na CL, meni se čini isti ljudi stalno, ne izgledaju kao novi jer uvijek znaju što će najbrže "prodati". Sve isto, samo nove žrtve...
2018 01 24
1 2