Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Keune trajna boja za kosu?

Zanima me da li ima netko iskustva? Keune tinta color? Da li je zadovoljan rezultatima. Kako znati kojim razvijačem koristiti? 3% 9%.. ? Bila sam u raznim salonima i neznam da li je moja prirodna boja toliko zeznuta pa nitko ne može dobit što želim il..kriv odabir salona..zadnje sam preko ponude dana u jednom kao super salonu uzela..i izašla nakon sat i pol skoro kakva sam i ušla..nije da imam nerealna očekivanja.. jer znam da se ne može baš uvijek postoći sve što si zacrtamo al eto..ima tko iskustva s kuene bojama? Ili neku dobru preporuku..npr ja sam iz neke prirodne plave sedmice..zeljela ovak nešto slično..znači siviji ton..tj hladniji.i još naglasila par puta...a ispadnu uvijek neke žute boje:(
2018 01 21
Ja sam na plavoj kosi koristila Keune 1517 i njihov razvijač 6%...Ispalo mi je baš sivo..
2018 01 22
Koristim isto taj 1517 sa najjačim hidrogenom od 12%. Ispadne skoro siva, milina :) kad vidim žuti ton, nakostriješi mi se kosa > selena500: > Ja sam na plavoj kosi koristila Keune 1517 i njihov razvijač 6%...Ispalo mi je baš sivo..
2018 01 22