Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon za brži rast kose?!

Ako netko ima bilokakve preporuke neka piše :")
2018 01 21
Imam jaa :) e ovako prije 3 il 4 godine mukotrpno sam trazila odredjeni sampon za rast kose jer mi je uvijek kosa slabo rasla uvijek iste duzine ...cak sam i 2 puta ekstenzije stavljala.i tako ja trazim pa na kraju nadjem nesto sto je bilo za puno plusica sto su vecina zena isprobale i javile ucinak..jedini sampon koji stvarno pomaze za brzi rast i jacanje kose.pisale su neke da su imale i rjedju kosicu pa im se popunila...isti problem kao i kod mene...bila mi je kraca tanja...i spasila sam se samponom koji se zove AROMATICA( pise na ambalazi za rast i jacanje od ruzmarina i koprive) cjena je 53-56kn samo u aromatica ducanu i u nekim ljekarnama sto mozes naci na internetu .i od prve potrosene bocice kosa mi je bila puno bolja i pocela je rasti i kome god sam preporucila isto pomaze.pokusaj koristiti i sama ces vidjeti dal ti pase i naravno koristi regenerator.ja sam samo dvije bocice iskoristila u zadnjih tih par god i kosa mi lijepo raste ali planiram opet u kupnju .:) nadam se da ce ti pomoci :)
2018 01 22
Hvala ti puno na savjetu i preporuci!! 😃😃 Luda sam vec haha 😂 Imala sam kosu do dupeta i onda se blajhala pa ovo pa ono i naravno morala sam se sisati da bi na kraju vratila svoju boju...sad je malo do ispod ramena 😢 Zbog hira eto 😅 Jedna cura mi je u poruci napisala da je cula da zene koriste i sampon za konje, da se ne zeza i da stvarno funkcionira 😮 Ja prvi put cujem za to.. Ali mislim da je ipak aromatica prvi na popisu 😄
2018 01 22
pozdrav najbolji je od farmasia sa cesnjakom...i stvarno djeluje
2018 01 22
Sampon za konje,Mane n tail, definitivno najbolji
2018 01 22
Ako smijem biti iskrena 'od tih sampona nema nista' Rast kose ces pospjesiti sa recimo B kompleksom(unos), a sve ovo ostalo Nista.
2018 01 22
Samponi i regeneratori mogu stiti kosu od pucanja I davati joj sjaj, ali treba piti biotin
2018 01 22
Također farmasi cesnjak odličan 👌
2018 01 23
> AMmoda: > Također farmasi cesnjak odličan 👌 Gdje se moze kupiti?
2018 01 23
> AMmoda: > Također farmasi cesnjak odličan 👌 Ja ga probala i dobila ogromnuu perut, a tjeme koliko me je svrbilo, mislila sam da nikad nece prestati..Nikako mi nije odgovarao..a cula sam jos od dosta cura da su imale isti slucaj.Inace volim Farmasi proizvode, ali taj sampon...
2018 01 23
> Pepita1990: > > AMmoda: > > Također farmasi cesnjak odličan 👌 > Gdje se moze kupiti? Ja kupujem preko farmasi kataloga..
2018 01 23
> Marija0000: > > AMmoda: > > Također farmasi cesnjak odličan 👌 > Ja ga probala i dobila ogromnuu perut, a tjeme koliko me je svrbilo, mislila sam da nikad nece prestati..Nikako mi nije odgovarao..a cula sam jos od dosta cura da su imale isti slucaj.Inace volim Farmasi proizvode, ali taj sampon... Nekom vjerojatno drugacije odgovara, meni je stvarno savrsen..
2018 01 23
> krpice.osijek2: > Sampon za konje,Mane n tail, definitivno najbolji Jel ima gdje u Os za kupiti?
2018 11 18
Ja sam jedno vrijeme koristila Lee Staffordov šampon, regenerator i masku iz linije hair growth. Davno je bilo, skratila sam kosu pa sam bila očajna, sjećam se da sam ih kasnije prestala koristiti, ali potrošila sam bar 4 pakiranja maskice, ta maska mi je bila najbolja iz cijele linije, lijepo pakiranje, miris neki bezvezan ali neutralan..e sad nemam pojma jel to nešto pomoglo, kosa mi je vremenom ponovno narasla, znam da sam vidjela dosta pozitivnih recenzija..
2018 11 21