Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ponovo problemi sa stranicom

Ne uspjevam postaviti oglas, preko mobitela se uopce ne mogu ulogirati da bi pokusala, teta vjesa rublje, a preko kompa uopce ne uploada slike iako su smanjene i sve je napravljeno po pravilima, sto se opet dogadja s ovom stranicom? Ima li jos koja od vas takav problem?
2018 01 29
Imamo svi ☺ Evo vec 4 dana.
2018 01 29
Prestrašno
2018 01 29
mene zanima koji je kvar u pitanju, sigurna sam da bi netko strucan uz malo volje to rijesio u kracem roku od ova 4 dana (prosli put 10-ak dana). pretpostavljam da se jos uvijek nitko nije ni uhvatio u kostac s tim, jer.....ima vremena i moze im se! Ne znam kako si ovo dozvoljavaju, a jos veca je sramota sto admin nije otvorio temu u kojoj se ispricava korisnicima i pojasnjava u cemu je svako toliko problem!
2018 01 29
> Sandrlje: > mene zanima koji je kvar u pitanju, sigurna sam da bi netko strucan uz malo volje to rijesio u kracem roku od ova 4 dana (prosli put 10-ak dana). pretpostavljam da se jos uvijek nitko nije ni uhvatio u kostac s tim, jer.....ima vremena i moze im se! > Ne znam kako si ovo dozvoljavaju, a jos veca je sramota sto admin nije otvorio temu u kojoj se ispricava korisnicima i pojasnjava u cemu je svako toliko problem! S ovim se 100% slažem! Katastrofalno i sramotno!!! :@
2018 01 29
Nesto nije u redu sa stranicom. Slike su mi sve pobrisane. To traje mjesec dana.
2019 09 25
Meni su isto sve slike obrisane i dodane tuđe fotografije na moje oglase. Ne shvacam sto se događa 🤯
2019 09 26
Nikako ne mogu na moje krpice već dva dana. Cure su uredno uplatile, a ja im ne mogu poslati njihove pakete jer ne mogu ući u njihove podatke. Kako sada objasniti nemar koji nisam sama uzrokovala????
2020 04 24