Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Liječnik obiteljske medicine u Novom Zagrebu

Pozdrav, drage krpičarke! U potrazi smo za obiteljskim liječnikom u Novom Zagrebu. Ako znate nekoga tko prima nove pacijente, bila bih vam zahvalna na informaciji. Bitno mi je jedino da je liječnik koliko-toliko pristupačan i stručan jer naša sadašnja liječnica je, usudila bih se reći, mizantrop. Hvala svima!
2018 02 01
Pozdrav! Od srca preporucam dr. Melitu Grd koja radi u domu zdravlja Kruge. Odlicna, pristupacna i jako simpaticna doktorica. Nisam sigurna prima li nove pacijente no svakako vrijedi nazvati i pitati. :)
2018 02 01
> miss007: > Pozdrav! Od srca preporucam dr. Melitu Grd koja radi u domu zdravlja Kruge. Odlicna, pristupacna i jako simpaticna doktorica. Nisam sigurna prima li nove pacijente no svakako vrijedi nazvati i pitati. :) Puno hvala na preporuci. 😃
2018 02 01
A koji dio Novog Zagreba? Puno kvartova spada u Novi Zg :) Preporučam Dom zdravlja Siget, jedino nisam sigurna za primanje pacijenata. Konkretno doktorica Pukšić Haubrih. Najbolje nazvati i pitati ako niste u mogućnosti osobno doći.
2018 02 02
Hvala na savjetu. Nisam htjela dodatno cjepidlačiti s kvartovima 😃 (iako bi mi najbolje odgovarao netko u NZ-istok) jer mi je bitno da što prije prebacim karton, pa sad, ako je i koji kvart dalje, nije tako strašno. 😄
2018 02 02
Dr. Hrvoje Tiljak u Utrinama, Karamanov prilaz 4.
2018 02 04
Hvala svima! 😃 Sutra ću nazvati ordinacije i pitati imaju li slobodnih mjesta.
2018 02 04
Dubravka bokarica Siget, garantiram za nju :-)
2018 02 04
Hvala. 😃
2018 02 05