Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Hitno parfem koji kupiti - editirano

Ma i ja sam mislila nemoguce da je prejak-preintenzivan kakogod,dok La vie nisam stavila ljeti. Drukcije mirisi, nije to to, naporan je, izaziva mi neku odbojnost, ne mogu reci da me boli glava da mi je muka i slicno, ali smeta mi jer je jos jaci pa stim i kao drukciji. No, od 10.do 5.mj.mi je super. Sa Euphoriom mi je obrnuto, zimi je preslaba, a ljeti odlicna- taman. Pretpostavljam da je objasnjenje logicno -toplina (jos u kombinaciji sa znojem huh ,:) ) uvjetno receno kvari parfem. Ista je fora kod svih samo sto slabiji ljeti postignu jaci miris pa je ugodan. Chopard Wish je dugo bio omiljen (dm bodovi pa cijena normalna a on divan 😁 ) i mislim da si u pravu da ljeto i taj parfem..ne idu. Meni su inace Lancome svaki na svoju stranu, uopce ne mogu porediti Hypnose sa La vie ili Tresorom..Cini mi se da vecina ostalih brandova vise drzi neki pravac. A kakav vam je Poudree ljeti ako je koja imala? Jel ubija? Pricam o njemu pola godine 😅
2018 02 08
> Tamara5485: > > gitadevi: > > Ja uopce ne kuzim sto znaci 'preintezivan' 😂😂😂 > Voliš jake i slatke parfeme? :D Slatke nikako. Jake,dramaticne,potentne ,s mocnim karakterom 😉 Trenutno mirisem na 'Gem' Van Cleef & Arpels, za sutra planiram prizivati ljeto sa 'Soleil blanc' Toma Forda
2018 02 08
Hehe, povezala sam slatke, jer sam govorila o parfemima koji su zaista slatki i jaki. Nisam njuškala nijedan od navedenih, moram biti iskrena. Tako da ću morati nekom prilikom. Meni su ljetni inače Burberry Sport i Cerruti 1881. Mama je koristila Herreru i to me isto jako podsjeća na ljeto :D
2018 02 08
Givenchy ange eau demon Versace crystal noir Bvlgari pour femme
2018 02 08
Pozdrav, cure. Da ne otvaram novu temu pišem u ovu nadajući se da niste otpratile. Molim vas preporuku za parfem za mlađe muškarce..Klasični muški ne odlazi u obzir. Nešto poput Boss Bottled, Chanel Allure Sport, B.Banani Pure man... I kakav vam je Narciso Bleu Noir da znam otpisati odmah ako je klasika, komentari su različiti..Nisam probala pa ne znam. Po mogućnosti da ima na stranici lijepa hr jer bih probala stranicu.
2019 02 04
Isprobaj neke Calvin Klein, oni su baš mladenački. Možda i Dolce ima kakav zgodan. Nisam dugo probavala muške mirise, dečko se navukao na Zarine parfeme pa sam riješena problema.
2019 02 04
Blago tebi, ja ni u najbolje opremljenom Mulleru ne pogodim onaj koji se njemu sviđa ,:) Hvala, probat ću CK.
2019 02 04
Moj novčanik se oporavio otkad sam otkrila Zarine rine parfeme. Kupovala skupe i ne valjaju, nije to to njemu. Kupila jednom u Zari - otkriće. 😂
2019 02 04
Moj muž voli Boss Bottled i paše mu Narciso Bleu Noir edt. Meni je Narciso daleko bolji od Boss, probaj ga svakako. :) Probaj i Bvlgari Aqua i Aqua Marine, možda ti se svide...
2019 02 04
Gea, preporucujete bas edt, ne edp Narciso? Pomislila sam uzeti tester cak, mozda je bolji.
2019 02 04
> Tamara5485: > Moj novčanik se oporavio otkad sam otkrila Zarine rine parfeme. Kupovala skupe i ne valjaju, nije to to njemu. Kupila jednom u Zari - otkriće. 😂 Icemo u Zaru 😆😂
2019 02 04
Dsquared wood for him. 😍 To uzimam dečku za rođendan ove godine. Nasla sam ga samo u Bipi i to odnedavno, mislim da je nov. Prekrasan je
2019 02 05
> sonja90: > Gea, preporucujete bas edt, ne edp Narciso? Pomislila sam uzeti tester cak, mozda je bolji. Edt muž ima i znam da mu paše, edp mislim da nije ni probao pa ne znam jel bi mu pasao.
2019 02 05
> sonja90: Eh da, ima Nivea parfem, ja sam ga otkrila tek nedavno u DM-u. Miris klasične Nivea kreme (tamnoplave), unisex. Meni je super, možda je to čak nešto onako, neočekivano i moglo bi proći :)
2019 02 05
> gea1508: > Moj muž voli Boss Bottled i paše mu Narciso Bleu Noir edt. > Meni je Narciso daleko bolji od Boss, probaj ga svakako. :) > Probaj i Bvlgari Aqua i Aqua Marine, možda ti se svide... Narciso edp je savrsen! Jos bolji od edt po meni. Zarine cemo skupa probati iduci put u shoppingu. Hvala cure ;)
2019 02 13
1 2 3 4 5