Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Gdje nestade tema Zajednički život prije braka...?

> hulalula: > Kad napišem ovo čistoća pomislim na komunalac :') :D
2018 02 15
Toliko o tome - pitajte što god, nemam što skrivati, čak se i nudio broj mobitela u inbox. Ili je to pak bila greška u pravopisu pa sam krivo zaključila.
2018 02 15
> hulalula: > Toliko o tome - pitajte što god, nemam što skrivati, čak se i nudio broj mobitela u inbox. > Ili je to pak bila greška u pravopisu pa sam krivo zaključila. Od komunalca? :-)
2018 02 15
> hulalula: > Ne znam što je uzrokovalo brisanju teme ali mislim da su među zadnjim upisima bili oni od gitadevi i mene. Marija je komentirala kako čistoća podrazumijeva odjeću koja ne budi nečiste misli kod muškaraca a istovremeno kako ona ne nosi dekolte jer za to nema grudi :o A ja koja ne nosim, a imam?
2018 02 15
> iraira: > A ja koja ne nosim, a imam? ti si sila nečista, al se praviš da si čista. Imaš, a ne daš, gore ne može :D
2018 02 16
> SaraKedavra: > > iraira: > > A ja koja ne nosim, a imam? > ti si sila nečista, al se praviš da si čista. Imaš, a ne daš, gore ne može :D Ahahaha bolji opis ne moze;-)
2018 02 16
> SaraKedavra: > > iraira: > > A ja koja ne nosim, a imam? > ti si sila nečista, al se praviš da si čista. Imaš, a ne daš, gore ne može :D Može i gore- jednom daš pa onda više ne daš ;)
2018 02 16
ahahahaha ,))) A da se nekako pravimo da se to nije desilo? ,-)
2018 02 16
Mislim da mi pas ima nečiste misli, kome da se obratim?
2018 02 16
auuuu djava ga odnija.... pa jel gledao neke nepoćudne sadržaje? izlazi li na čudna mjesta, među mlade? ne daj mu bilo s kim da se druži, pitaj druge vlasnike koje su im vjeroispovijesti psi i imaju li i oni, ne daj bože, takve misli... vidjela sam ja to i u živo, kao da je vrag ušao u njih, pa hoće i ono - ne stanu samo na mislima... sve su to ti interneti i teveji krivi, nekad su i pesi red znali
2018 02 16
Mome psu, koji ih također ima, neka malo popričaju o tome, pod uvjetom da jednako misle. Inače nema razgovora.
2018 02 16
Eto vam vaših propagiranja ljubavi, poštovanja, uvažavanja, argumentiranja...sve vam to zbog toga Bravo Gita, valjalo bi pripazit i na spol jer ako su isti ne bi ja to druženje i čavrljanje dozvoljavala, znamo svi kud to nedajbože može odvest...ima toga i u životinjskom svijetu
2018 02 16
> iraira: > Eto vam vaših propagiranja ljubavi, poštovanja, uvažavanja, argumentiranja...sve vam to zbog toga > Bravo Gita, valjalo bi pripazit i na spol jer ako su isti ne bi ja to druženje i čavrljanje dozvoljavala, znamo svi kud to nedajbože može odvest...ima toga i u životinjskom svijetu Ja mislim da je najbolje da s nikim ne laje - a posebno ne sa suprotnim spolom jel pak ima u današnje vrijeme svakvih kujica pa još ne daj bože da je k tome taman dovedena sa šišanja bit će vraga...
2018 02 16
jaaoooo sve gore od gorega.... pa valjda su barem ne izazovno odjevene - sve bi ja to do vrata zakopčala pa i po ljeti. samo da im capice ne polete kud ne trebaju...
2018 02 16
meni je na ove 2 teme stalno onaj vic ili kaje već u mislima: koja je razlika između kurve i kurve proklete? kurva ne daje nikome, kurva prokleta daje svima osim meni. Ne znam zašto mi je to na umu O.o Disclaimer: nikome, niti jednoj sudionici ove ili one teme ne govorim da je kurva! Niti pokušavam niti insinuiram. It's a joke.
2018 02 16