Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

Sonja pise doista objektivno i vrlo siroko, cudoredjem profila.Ne slika, profila. Oko toga sto jos jest ili nije prodavao su bila razlicita misljenja, pa je najmanje ne fer ne napisati icije, sto sam i ucinila, bez obzira sto sam dokazima potkrijepila ne slaganje. Ne znam tko vam je govorio da ste zaostale, ja sigurno ne jer mi to nije stil, ni nacin izrazavanja ni u rl, a tako ni ovdje. Pa ne bi da to ostane zabiljezeno ispod navodjenja mog nicka. U svojim objasnjenjima koristila sam se citatima sa spomenutig profila te govorila svoje vidjenje i tumacenje. Vas i vasa misljenja nisam vrijedjala, ni omalozavala. Dapace pitala sam vas nekoliko puta sto vas zapravo smeta jer je tema bila slike, a ispalo je da i nisu bas samo slike, sto i dalje izlazi van. Smatram nepostenim navoditi samo svoje vidjenje nekome tko nije bio na temi i nije ju vidio, pa to ni ne radim. Smatram kako se ne trebamo ni ti ni ja, niti itko drugi slagati oko puno toga, te ne vrsim tu procjene simpaticnosti osobe kao osobe jer se ne poznajemo, nego izjava. "Ocjene" izjava pokusavam temeljiti ne po slaganju sa mnom nego po argumentiranju i razini komunikacije.
2018 04 20
Tebi konkretno sam na toj temi napisala fair enough za vrlo konkretnu i jasnu izjavu koja je glasila to i ti mi nije za krpice, zato i zato. To cjenim i tako sam bila i napisala.
2018 04 20
Uzasno mi je neugodno bilo pisati ovaj traktat o "sebi", ali zbilja ne bi voljela da ostane zabiljezeno kao cinjenica navedeno ispod mog nicka. Tu je puno, puno elokventnijih, pismenijih, mudrijih, inteligentnijih, postenijih, pravednijih, sirokoumnijih, skromnijih, otvorenijih svasta nesto osoba i izjava od mene, tako da mi je krajnje neukusno vrsiti ocjenjivanje sama sebe, na ovakav nacin.
2018 04 20
Ira sve si točno opisala vezano za tu temu. Izraz "zaostala" iskoristila je Andrejama za sebe i Sonju. Nitko ih osim njih samih nije nazvao zaostalima. Mišljenja se razilaze i to je u redu. Ali mi ide na živce brisanje tema!
2018 04 20
Pa ja sam rekla da smo zaostale :D Ironično zbog izjava oko zajednice prije braka što nema veze s ovim i slično..a možda je i istinito, tko će ga znati ;) Kad kažeš kako "ocijenjuješ" izjave..nisam se dobro izrazila ili me možda nisi shvatila. Nisam htjela reći da si simpatična pa nema veze nije bitno što pišeš, to je usput napisano zbog nekih tema gdje smo se nasmijali..Htjela sam reći da nije važno samo što se piše, nego i tko piše. Imaš svoj stav uvijek, moje mišljenje je da si objektivna pa poštujem, a one koje ih mijenjaju ovisno o tom koji sudionik teme što kaže ne zarezujem ni 5%. Stil "Danas ćemo ovako jer mi se ta i ta ne sviđa, a sutra ćemo obrnuto jer mi se sad ova druga sviđa". E takve ne smatram bitnim, izjave ni ljude a ima ih tu ohooho. To što smo imale slično mišljenje o nečem ne znači da će mi svaka tvoja izjava biti ok, ali sam po tom tad nekad procijenila da si objektivna, realna i donekle mogu razumijeti tvoja razmišljanja, a ona danas ovako-sutra onako ne mogu niti se trudim shvatiti. Vidim da se sprdate kako su vaši komentari neprikladni, tema vulgarna itd. pa gledam koji je sad opet. Nismo to rekle, čisto da se zna..i nismo nijedna imale razlog za traženje brisanja teme (govorim u svoje ime, ali iskreno ne vjerujem da bi ni Andrejama to tražila) te nema potrebe sada za takvim komentarima. Tko je i zašto obrisao, tražio brisanje, whatever ..have no idea :| Znate koga može pitati, tražiti unblock itd.
2018 04 20
Tu temu o čarapama , na žalost,nisam uspjela niti vidjeti.
2018 04 20
Am I stupid ili je dvaput nestala tema o Loreni Ferro i majci joj Đurđici?
2018 04 20
Igrom slučaja sam ostavila otvorenu temu u pregledniku pa imam prvi i još dva posta otvaračice i zatvaračice teme. Ne znam što je pisalo na drugoj stranici niti zašto je obrisana.
2018 04 20
Svašta ,:(
2018 04 20
jel vidio tko drugu stranicu, da? sad mi već blago diže tlak.
2018 04 21
Napisala je da je bila na policiji pa je netko na to napisao da bolje ne piše takve stvari jer prevarantice to čitaju i smiju se. Vjerojatno je zato i obrisala. Inače ne vidim svrhu.
2018 04 21
@Marcia Nije mislila nista :D Meni je to za blok. Tek 4pozitivne ima, i vec negativnu
2018 04 21
@sonja90 Tako sam i mislila. x-) Slažem se u potpunosti da je za blok. I neka ženi pošalje naručeno ili vrati novce. :@
2018 04 21
> iraira: > Nego, jel se udala naša Lovezg? To je Ana Mate
2018 08 14
> sonja90: > Pa ja sam rekla da smo zaostale :D Ironično zbog izjava oko zajednice prije braka što nema veze s ovim i slično..a možda je i istinito, tko će ga znati ;) > Kad kažeš kako "ocijenjuješ" izjave..nisam se dobro izrazila ili me možda nisi shvatila. Nisam htjela reći da si simpatična pa nema veze nije bitno što pišeš, to je usput napisano zbog nekih tema gdje smo se nasmijali..Htjela sam reći da nije važno samo što se piše, nego i tko piše. Imaš svoj stav uvijek, moje mišljenje je da si objektivna pa poštujem, a one koje ih mijenjaju ovisno o tom koji sudionik teme što kaže ne zarezujem ni 5%. Stil "Danas ćemo ovako jer mi se ta i ta ne sviđa, a sutra ćemo obrnuto jer mi se sad ova druga sviđa". E takve ne smatram bitnim, izjave ni ljude a ima ih tu ohooho. To što smo imale slično mišljenje o nečem ne znači da će mi svaka tvoja izjava biti ok, ali sam po tom tad nekad procijenila da si objektivna, realna i donekle mogu razumijeti tvoja razmišljanja, a ona danas ovako-sutra onako ne mogu niti se trudim shvatiti. > Vidim da se sprdate kako su vaši komentari neprikladni, tema vulgarna itd. pa gledam koji je sad opet. Nismo to rekle, čisto da se zna..i nismo nijedna imale razlog za traženje brisanja teme (govorim u svoje ime, ali iskreno ne vjerujem da bi ni Andrejama to tražila) te nema potrebe sada za takvim komentarima. Tko je i zašto obrisao, tražio brisanje, whatever ..have no idea :| Znate koga može pitati, tražiti unblock itd. Evo.opet ove 😂😂😂😂😂😂 ahahhahahahahha cure uzivajte
2018 09 01
1 2 ... 23 24 25 26