Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnice koje ne odgovaraju na poruke potencijalnim kupcima

Dakle, u zadnje vrijeme mi se jako često događa da korisnicama šaljem poruke jer želim kupiti neke njihove artikle a odgovora nema. Cure se uredno prijavljuju, artikli koje bi ja kupila su i dalje u ponudi ali mi ne odgovaraju na poruke. Ja sam bar jednostavan kupac, kad mi se nešto svidi napišem da želim kupiti to i to, tražim podatke, uplatim i ciao... Moram priznati da mi takvo ponašanje nije jasno, čemu oglašavanje ako ne žele prodati?
2018 03 05
Da, također. Ja bih rado odgovorila al nemam kome :')
2018 03 05
Zbilja ne znam sto ljude moze natjerati na takvo ponasanje. Pretpostavljam da je nekultura odgovor na hrpu problema na krpicama.
2018 03 05
Eto, onaj tko bi odgovorio i prodao nema kome a ispada da neke moraš moliti da ti prodaju :) Ma i ja odustanem kad vidim da me ne fermaju ali bude mi žao ako se baš nabrijem na kupnju i onda štanga!
2018 03 05
Hahaha 😂😂 same here! > Majalike: > Da, također. > Ja bih rado odgovorila al nemam kome :')
2018 03 05
Meni već nekoliko dana poruke ne dolaze na mail.Vidim ih samo kad udem u razgovore.To mi se desava obavezno jednom mjesecno i dovodi me do ludila.😨Bude mi neugodno pa se ispricavam, ne bih zeljela ispasti neodgovorna a i robicu naravno zelim prodati..😭
2018 03 05
Meni mailovi stizu sa sat vremena zakasnjenja u odnosu na poruke, ali opet - to je sat vremena, a ne 5 dana.
2018 03 05
Meni mailovi nekad dođu odmah, nekad kasne a nekad ne dođu uopće. No ne može mi promaknuti nečija poruka kada se ulogiram na krpice.
2018 03 05
Možda imaju previše upita,pa ne stignu!😂 Šalim se...ali evo ja inače odgovaram odmah,a jučer sam isto kasnila sa odgovorima jer nisu dolazile na mail kako treba...🙂
2018 03 05
Pošalješ upit ona ni Buuu ni Beeeee onda nakon 5 /10 dana se javi jeste još zainteresirani za npr kaput ..Bože moj 🙄😲😵
2018 03 05
> LovaLovic: > Pošalješ upit ona ni Buuu ni Beeeee onda nakon 5 /10 dana se javi jeste još zainteresirani za npr kaput ..Bože moj 🙄😲😵 E pa to! A u međuvremenu se uredno svaki dan prijavljuje.. Ne kužim to i gotovo!
2018 03 05
> SilaVila: > Možda imaju previše upita,pa ne stignu!😂 Šalim se...ali evo ja inače odgovaram odmah,a jučer sam isto kasnila sa odgovorima jer nisu dolazile na mail kako treba...🙂 Ma jooooj, mislim da ovdje nitko ne očekuje odgovor iste sekunde, nije problem ako netko ne odgovori isti dan, svi imamo život i izvan krpica. Problem je u potpunom ignoriranju, ono danima, tjednima...
2018 03 05
A ,da li postoji mogućnost da poruka negdje zapne i uopće ju ne dobiju? Ne mogu si nikako objasnit takvo ponašanje a koliko vidim imate puno takvih primjera.
2018 03 05
Možda je i to moguće iako mislim da je prije u pitanju dobri stari bezobrazluk.
2018 03 05
Javite se meni,ja cu vam sigurno odgovoriti 😂 Salim se 😊 Ocito im nije stalo da nesto prodaju 🤔 Svasta...
2018 03 06
1 2