Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnice koje ne odgovaraju na poruke potencijalnim kupcima

Čak i ako mi se javi više ljudi za kupovinu istovremeno, dam prednost onom prvom i kažem drugima da imam mušteriju ali da im se mogu javiti ako ta osoba odustane. Malo kulture ne košta ništa. Možda tim oglasima reklamiraju neke manje popularne stvari na profilu - "ako dođe, možda vidi i to"
2018 03 06
Htjedoh kupiti tene od jedne curke, odgovor na upit "jesu li slobodne" sam cekala 13 dana ;) Po odgovoru sam uplatila i zamolila da mi javi kad joj novac sjedne i kad paket posalje. Cekam odgovor vec 4 dana, vec me malo frka :/ Doduse, curka se ne prijavjuje na krpice. Nadam se da ce sve proci ok. Bas sam te tene htjela, pa mi sad eto...
2018 03 06
E to to! Ispada zaista da moraš moliti da nešto kupiš :') :')
2018 03 06
Evo ja od jedne cure čekam podatke za uplatu od 08.01. :D Najbolje bi bilo da mi ih sad i pošalje pa ja ispadnem sakupljačica podataka kad odustanem :) lea, nemoj još paničariti, očito je cura malo usporena u poslovanju, ne znači da te preveslala jer mislim da bi u tom slučaju brže odgovorila da ti uzme lovu...
2018 03 06
> Petra002: > > LovaLovic: > > Pošalješ upit ona ni Buuu ni Beeeee onda nakon 5 /10 dana se javi jeste još zainteresirani za npr kaput ..Bože moj 🙄😲😵 > E pa to! A u međuvremenu se uredno svaki dan prijavljuje.. > Ne kužim to i gotovo! Možda joj žao prodat taj artikl .😂😂😂
2018 03 06
> ananarelaciji: > E to to! Ispada zaista da moraš moliti da nešto kupiš :') :') 😂😂😂😂
2018 03 06
Najgore mi je od svega ,šalje artikl 7 dana od uplate zbilja bezobrazno .Cure jel i vama tako prodavači šalju? 😂😂😣😣😣
2018 03 06
Dogodilo se i meni nekoliko puta. No kad smo već i kod bezobraznoga, imam jednu frišku situaciju. Znači javim se korisnici za kupnju jednog artikla, par minuta nakon što ga je tek stavila u prodaju. Korisnica ima 10-ak pozitivnih povratnih informacija i to kao kupac. Javila sam se i odmah rekla da kupujem te zatražila podatke za uplatu, ona odgovara da može i dogovorimo detalje oko načina slanja te da će mi podatke poslati kasnije popodne jer je sada na poslu. U redu, čujemo se onda kad dođete kući. Da bi mi se nakon par minuta javila da ima tužnu vijest, jedna joj je korisnica poslije mene ponudila 30 kuna više. Zamislite!! I da će njoj prodati te da je još k tome iz istog grada pa neće morati do pošte/tiska kako bi poslala paket. I kaže da se nada da se ne ljutim. Mislim si u sebi WTF?! Ne, ne ljutim se samo sam šokirana takvim ponašanjem. Mislim si, nije za nju onda ovaj sajt, kad joj je problem zamislite da jadna ide do pošte da pošalje. Ne znam kako mi ostale samo to uspjevamo. Eto, u ovom slučaju bi mi bilo draže da nije ni odgovorila na upit. Mislim stvarno, sama je postavila cijenu koju je ona željela, ako je htjela dobiti više, mogla je odmah staviti veću cijenu i bok. Ili je željela da ja na to ponudim još više nego ta korisnica? Strašno. Toliko nekulture, bezobrazluka i nepoštivanja dogovora.
2018 03 06
> Marcia: > Dogodilo se i meni nekoliko puta. > No kad smo već i kod bezobraznoga, imam jednu frišku situaciju. > Znači javim se korisnici za kupnju jednog artikla, par minuta nakon što ga je tek stavila u prodaju. Korisnica ima 10-ak pozitivnih povratnih informacija i to kao kupac. Javila sam se i odmah rekla da kupujem te zatražila podatke za uplatu, ona odgovara da može i dogovorimo detalje oko načina slanja te da će mi podatke poslati kasnije popodne jer je sada na poslu. U redu, čujemo se onda kad dođete kući. > Da bi mi se nakon par minuta javila da ima tužnu vijest, jedna joj je korisnica poslije mene ponudila 30 kuna više. Zamislite!! I da će njoj prodati te da je još k tome iz istog grada pa neće morati do pošte/tiska kako bi poslala paket. > I kaže da se nada da se ne ljutim. Mislim si u sebi WTF?! Ne, ne ljutim se samo sam šokirana takvim ponašanjem. > Mislim si, nije za nju onda ovaj sajt, kad joj je problem zamislite da jadna ide do pošte da pošalje. Ne znam kako mi ostale samo to uspjevamo. > Eto, u ovom slučaju bi mi bilo draže da nije ni odgovorila na upit. Mislim stvarno, sama je postavila cijenu koju je ona željela, ako je htjela dobiti više, mogla je odmah staviti veću cijenu i bok. Ili je željela da ja na to ponudim još više nego ta korisnica? Strašno. > Toliko nekulture, bezobrazluka i nepoštivanja dogovora. Doživjela sam takav slučaj ,zbilja svašta ovdje ima svakakvih kupaca i prodavača . Evo jučer do 12 uplatila još nije poslala artikli koji sam uplatila . Zato takvima ne ostavljam povratnu. Baš sam ljuta na takvo ponašanje.🙄
2018 03 06
Ja čekam da se curka raspita o načinu slanja u svom gradu i ostavi mi podatke za uplatu od 30.1. Rekoh da ću uplatiti 20 kn za slanje poštom kao paketa i da ostavi broj računa. Dandanas ništa. Sad i da se javi, ne bih kupila. Prošla me volja, a i novčanik mi je smršavio 😂
2018 03 06
1 2