Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Povećanje usana hijaluronskim filerima

Pozdrav cure, je li koja od vas ovo radila? Konkretno gledam ponudu na kupime.hr, u laser centru Trinity u Rijeci. Je li koja bila tamo u tom centru, na bilo kakvom tretmanu? Imate li iskustva sa povecanjem usana? Imate li preporuku? Slucajno sam naletila na ovu ponudu, ali cijena i nije toliko bitna. Ako imate osobnog iskustva, pisite ;)
2018 03 18
Imam cure oko sebe koje su radile.. veliki lajk super je ispalo. Sasvim mi je to okej... ali za napraviti sve preporuke idu u Zagrebu u poliklinici ili u BG u poliklinici od tih cura.
2018 03 18
Ja sam to radila(odn.radim)i nikako ne preporucam da se radi u kozmetickim salonima,inace preporucam od❤
2018 03 18
Na netu dosta losih kritika upravo za taj Centar (u Rijeci), neovisno o ponudama. Vidim da na ponudi nisu naveli ni tko radi, ni s cim. Dakle, minimum 2 velika alarma da tamo ne idete. Imate Zambellija i slicne u podrucju Rijeke, za takve stvari...
2018 03 18
> nadadamic10: > Ja sam to radila(odn.radim)i nikako ne preporucam da se radi u kozmetickim salonima,inace preporucam od❤ Slažem se upotpunosti. Ja sam znala par ponuda (frizerske i kozmetičke usluge poput pedikure) koristiti preko tih stranica i moje iskustvo je da sve što je tako oglašeno i nije baš nešto jer da im toliko dobro ide, vjerujem da im ne bi trebalo tako nešto. Ponavljam, moje iskustvo. A što se tiče povećanja usana, definitivno neka provjerena poliklinika. Tu lova ne bi smjela biti upitna, to je vaše zdravlje i estetika tako da odite samo u provjereno odnosno kod stručnjaka koji se time bave.
2018 03 19
U Rijeci imaš polikliniku Gemini.
2018 03 19
hvala svima na odgovorima!! svakako bih se obratila dr. Zambelliju, ili nekom drugom doktoru. proguglat cu i o poliklinici gemini. dosta cura ide i kod zubara na povecanje usana. npr. stom. asja ribaric cohar na turnicu. u svakom slucaju, kod strucnjaka
2018 03 21
> Vivijana: > hvala svima na odgovorima!! svakako bih se obratila dr. Zambelliju, ili nekom drugom doktoru. proguglat cu i o poliklinici gemini. dosta cura ide i kod zubara na povecanje usana. npr. stom. asja ribaric cohar na turnicu. u svakom slucaju, kod strucnjaka Da, kod stručnjaka i sve pitati - koji fileri, koliko, itd...frendica mi nedavno bila kod poznatog u Zg, stavljala u lice - nikako nije zadovoljna, ima i kvrgu nekakvu...
2018 03 21