Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da sam admin na jedan dan...

... što biste prvo napravile? Ja bih blokirala sve korisnice koje imaju lažne tagove..
2018 03 18
Dala otkaz, momentalno;-)
2018 03 19
> iraira: > Dala otkaz, momentalno;-) 8-) :)
2018 03 19
Blokirala bi pola korisnica, prvo one Zara, Zara, Zara sa etiketom, onda Zara Mango, onda one koje posebno otvore teme traziim ilii pogledajte moj profil, selim se pa prodajem, imam viska robe pa prodajem, ne nosim pa prodajem ii tako te, a onda ii one koji nisu bili na krpicama od recimo 2015godine, ugl pola toga bi bilo blokirano hhh
2018 03 19
Ii stavila bii da se komentari mogu ocjenjivati, onako dobar ili los
2018 03 19
Znaci svi koji imaju bar 1artikl Zara bi bili blokirani :o Ok, znamo koga ne zelimo za admina :D
2018 03 19
:') :') ne, nego oni sto preprodaju Zarinu robu, sve s etiketom, sve novo, slike s neta, tlak mi odmah skoci kad to vidim
2018 03 19
> Zagreb10: > Blokirala bi pola korisnica, prvo one Zara, Zara, Zara sa etiketom, onda Zara Mango, onda one koje posebno otvore teme traziim ilii pogledajte moj profil, selim se pa prodajem, imam viska robe pa prodajem, ne nosim pa prodajem ii tako te, a onda ii one koji nisu bili na krpicama od recimo 2015godine, ugl pola toga bi bilo blokirano hhh Yep, i ja. Ja bih uvela i da se može komentirati ispod slika artikala, pogotovo korisno kad netko prodaje original pod fake.
2018 03 19
> Zagreb10: > :') :') ne, nego oni sto preprodaju Zarinu robu, sve s etiketom, sve novo, slike s neta, tlak mi odmah skoci kad to vidim Aa dobro onda,nisu sve sanse izgubljene :)
2018 03 19
Nisam sigurna da bi bilo ok ovo za komentare ispod artikala jer bi sigurno bilo ruznih ili besmislenih od strane fake profila. Kako dijele nezasluzene negativne tako bi mozda i artikle komentirale pa bi bio raspašoj. Ali mi se svidja kao ideja ako bi svi bili fer i korektni, mislim tko bi htio komentar ispod artikla "bas mi ruzna ova majica" :D
2018 03 19
Ja dobijem osip kad upišem u tražilicu npr Asos haljina, a izbaci sve i svašta, a najmanje asos haljina. Nisam sigurna je prije bila opcija “Prijavi” kod artikla ili sam na to samo umislila/zaželjela? :D Jer to bi bilo zgodno za prijavu fejk proizvoda i krivo taganih artikala.. pa da funkcionira po principu kao na Instagramu npr...
2018 03 19
> Zagreb10: > :') :') ne, nego oni sto preprodaju Zarinu robu, sve s etiketom, sve novo, slike s neta, tlak mi odmah skoci kad to vidim Upisi u tražilicu asos haljina.. osim sto izbaci sve ne-asos, od pravih asos haljina -95%oglasa ima sliku s neta 😂😂😂
2018 03 19
> rosalie: > Nisam sigurna je prije bila opcija “Prijavi” kod artikla ili sam na to samo umislila/zaželjela? :D > Jer to bi bilo zgodno za prijavu fejk proizvoda i krivo taganih artikala.. pa da funkcionira po principu kao na Instagramu npr... Drugim riječima, dala bi si još posla :)
2018 03 19
> teehee: > > rosalie: > > Nisam sigurna je prije bila opcija “Prijavi” kod artikla ili sam na to samo umislila/zaželjela? :D > > Jer to bi bilo zgodno za prijavu fejk proizvoda i krivo taganih artikala.. pa da funkcionira po principu kao na Instagramu npr... > Drugim riječima, dala bi si još posla :) Ali bi bio red 😂
2018 03 19
Da sam admin na jedan dan pokušala bi tražiti više administratora na stranci. Previše posla je to za jednu osobu.
2018 03 19
1 2