Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dali vam se ikad dogodilo?

> iskrica0: > Pa baš to, vidim da nas je puno kojima prodavačice ne odgovaraju. > Drago mi je da sam to pokrenula makar je off topic ,:) > Jednostavno ne kužim. Bemu sunce. > Tenisice koštaju 500 kn i stoje ti na profilu godinu dana. Hoću ih kupit, a ti ništa. > Btw dobila je i jednu povratnu u međuvremenu pa je očito nekom odgovorila i prodala :') :') Svašta :O Ne kužim ja prodavačice. A meni npr. sinoć cura pošalje poruku da joj se sviđa moja majica, vidi da ja imam njezinu tuniku u omiljenima pa ako sam za zamjenu. Ja kažem može i otad ništa. A dodala nove stvari na profil. Ne kužim.
2018 03 23
> gazela: > Lijepa gesta! Rijetki se ljudi takvi nađu, ali opet čovjek ako ima savjest, neće raditi ono što ne bi volio da se njemu napravi... ma ja bih onima kaj su moje artikle stavili u omiljene i poslala poruku i ponudila nižu cijenu, samo da artikl ne stoji. A s jedne strane opet se dvoumim da ne budem dosadna... dvosjekli mač... Ne treba ti biti neugodno, meni su dvije cure tako pristupile kada sam stavila njihov artikl u omiljene, i oba puta sam te artikle i kupila. Nisu bile napadne i dosadne nego smo se lijepo ležerno sve dogovorile... Sve je u pristupu ;)
2018 03 23
Ajme baš jučer :D Javim se za jedan artikl koji je koštao 185 kn. Cura mi odgovori na prvu poruku u kojoj uvijek pitam ako ima neka oštećenja. I sve se spremam napisati da ga kupujem, ali idem još jednom otvoriti oglas - kad ono cijena 225 kn. Pitam ju zar nije cijena bila 185 kn, kaže ona da je, ali da joj se sada čini da je to premalo. -"Ok. Hvala i lijep pozdrav." -"Sada vam cijena nije puno viša, i dalje je to povoljno." - "Razumijem. Hvala i lijep pozdrav." Daboga joj propala karijera na krpicama. -.-
2018 03 23
Nije mi se dogodilo da je netko mijenjao cijenu nakon upita, ali sigurno ne bi kupila nista s takvog profila.
2018 03 24
> RocknRoll: > Ajme baš jučer :D > Javim se za jedan artikl koji je koštao 185 kn. Cura mi odgovori na prvu poruku u kojoj uvijek pitam ako ima neka oštećenja. I sve se spremam napisati da ga kupujem, ali idem još jednom otvoriti oglas - kad ono cijena 225 kn. > Pitam ju zar nije cijena bila 185 kn, kaže ona da je, ali da joj se sada čini da je to premalo. > -"Ok. Hvala i lijep pozdrav." > -"Sada vam cijena nije puno viša, i dalje je to povoljno." > - "Razumijem. Hvala i lijep pozdrav." > Daboga joj propala karijera na krpicama. -.- Dabogda sama od sebe kupovala. Fuj
2018 03 24
> RocknRoll: > Ajme baš jučer :D > Javim se za jedan artikl koji je koštao 185 kn. Cura mi odgovori na prvu poruku u kojoj uvijek pitam ako ima neka oštećenja. I sve se spremam napisati da ga kupujem, ali idem još jednom otvoriti oglas - kad ono cijena 225 kn. > Pitam ju zar nije cijena bila 185 kn, kaže ona da je, ali da joj se sada čini da je to premalo. > -"Ok. Hvala i lijep pozdrav." > -"Sada vam cijena nije puno viša, i dalje je to povoljno." > - "Razumijem. Hvala i lijep pozdrav." > Daboga joj propala karijera na krpicama. -.- Ma daaaaaj užas. Kako ljudi mogu biti takvi?! Valjda shvate da ima zainteresiranih pa misle da mogu zaraditi. Po meni je i to vrsta prevare. Ja uvijek snižavam cijene, a ne da dižem.
2018 03 24
> iskrica0: > Meni se jednom dogodilo i naravno da nisam kupila ,:) > Nego, meni krpičarke od kojih želim kupiti nešto uopće ne odgovaraju :') > Poslala sam 4 upita za kupnju u zadnja 2 tjedna (znam što želim i odma tražim podatke za uplatu) i samo mi je jedna osoba odgovorila i od nje sam kupila. 3 osobe ni mu ni bu unatoč prijavljivanju. Zašto? ,:) Menii tako više manje stalno :') To su bit će artikli koji su tu da privuku kupce u ormar. Drugog objašnjenja nemam jer ljudi su on-line samo je moj upit nevidljiv :') :')
2018 03 25
Evo mog primjera, Jednom samo podigla cijenu dizajnerskih hlača, nenošenih. Prodavala sam ih 1god. za 80kn, nitko se nije javljao, maknula sam artikal i nakon nekog vremena ga ponovno oglasila po 3x većoj cijeni- imala sam par upita, prodala hlače isti dan. Iskreno nemogu reć da sam bila jako zadovoljna (super, zaradila sam) ali više sam bila ljuta što ih nisam mogla prodati za manji iznos (valjda misle da je nekaj oštećeno, prljavo??). Razlog zašto sam mijenjala cijenu- tu često kupujem (imam 2profila- odrasli i dječji) i stvarno mi je svakakvo prnje znalo doći. Kada bih se požalila odgovor je redovito bio- pa da to nije novo, ako mi ne odgovara nek kupujem u dućanu- kapak mi odmah zatreperi. I da, znade mi se dogoditi da ne odgovorim zainteresiranom kupcu ako nemogu izvršiti obavezu slanja, priznajem. Ako uđem u komunikaciju po uplati šaljem isti dan. Svakakvih nas ima. Ima nas svakakvih, važno je držati se svojih principa
2018 03 25
> ananarelaciji: > > iskrica0: > > Meni se jednom dogodilo i naravno da nisam kupila ,:) > > Nego, meni krpičarke od kojih želim kupiti nešto uopće ne odgovaraju :') > > Poslala sam 4 upita za kupnju u zadnja 2 tjedna (znam što želim i odma tražim podatke za uplatu) i samo mi je jedna osoba odgovorila i od nje sam kupila. 3 osobe ni mu ni bu unatoč prijavljivanju. Zašto? ,:) > Menii tako više manje stalno :') To su bit će artikli koji su tu da privuku kupce u ormar. Drugog objašnjenja nemam jer ljudi su on-line samo je moj upit nevidljiv :') :') E, ali meni doslovno nitko ne odgovara :D Ne kužim u čemu je poanta. Meni i jednoj curki su zamijenjeni paketi na Tisku (njoj je stigla moja košulja, meni njezine hlače). Prodavačica kaže da će to Tisak riješiti, da je tako rekla curka kod koje je košulja, da je poslan paket na moju adresu (ne znam kako, ako je njezina adresa na kutiji) i tražila sam profil te curke da se ja čujem s njom, o čemu se radi, možda je poslala nazad prodavačici, a da ova nije skužila. Poslala sam joj poruku jučer ujutro da pitam trebam li ja slati taj paket njoj (jer ga nisam još podigla) ili kako, ali eto, ni a ni b. Bizarno.
2018 03 25
Nije mi se desilo da mi povise cijenu,da budem iskrena.Ja sam imala pozitivna iskustva.Sigurno da od takvih ne bi kupila iz principa.Što se tiče odgovaranja na upit,dešava se ali ne često.Uvijek mislim da ne odgovore odmah,a kasnije zaborave ili sl.Ne uzimam to za zlo.
2018 03 26
1 2 3