Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Izvoliš mi poslati rublje za koje sam ti platio!
2012 11 13
eh da, i vidim da je gavelino odblokirana
2012 11 13
ne, nemam
2012 11 13
@Laiila- Preusmjerava te na početnu stranicu jer je profil te osobe, TINAVTC blokiran ;) Al idu podaci na popis svakako :)
2012 11 13
cerise , prije 3 minuta duso draga...kasno sam shvatila da si perverznjak i ne saljem ti nista.ako tebe netko ovdje zeza nemoras ti druge zezati...nisam nista komentirala i fučka mi se za tebe.pozdrav Aron113 , prije 1 sekundu S tobom sam poslovao. Pošalji mi rublje!
2012 11 13
Ili mi vrati novce!
2012 11 13
Alo, alo vas dvoje. Rješite to u privatnim porukama .... [:ljut]
2012 11 13
Pa dajte nešto poduzmite molim Vas!!
2012 11 13
evo i neka moja iskustva..mada se dvije osobe spominju..a ovu treću hvale..pa čisto da znate...naime s Nives14 sam se mijenjala ja njoj originalnu Kappa trenirku koja je potpuno nova (gornji i donji dio) za njenu uprljanu, uflekanu, smrdljivu, škart jaknu :(((( da bi ju molila da mi vrati moje, ja njoj njeno..obećala je na kraju vratiti mi donji dio..naravno nije!!! a pepsii...ona me prevarila za torbu, prvo je tvrdila da je original guess i skupo plaćena itd. da bi ja njoj uplatila 150 kn i kada je torba stigla to je sve samo ne original, užas..rekla sam joj da mi vrati pare, ja joj vraćam torbu, nije pristala..pa sam se pomirila i s tom situacijom i nadala se da je ipak poštena i dobra cura..ne znam, neću suditi nikoga (to su moja loša iskustva) i još jedan za osobu katrina..cura je stvarno ljubazna i paket je stigao u roku i sve super!! ali problem je u tome što sam od nje naručila 4-ore calzedonija hulahopke od 100, 120 dna, a meni su stigle dvoje crne od jedva 50 dna..tako da sam za tu lovu u dućanu mogla proći i jeftinije..njoj sam platila 175 kn tako da mi žao para, a mogla sam u dućanu izabrati što sam htjela i čak sam nedavno hulahopke od 120 dna platila 50 kn u calzedonia dućanu, tako da mi žao love što sam potrošila na ništa [:tuzan]
2012 11 13
zaboravila sam dodati za hulahopke..znači 2 su sigurno manje od 50 dna, a druge dvoje su možda 50 dna [:tuzan] i kada sam joj to rekla..rekla je da će ispraviti kod druge narudžbe...pa nebudem više ništa naručila jer me strah [:tuzan]
2012 11 13
@kockica- Draga, znaš šta ti je radit. [:poljubac]
2012 11 13
Kao prvo trenirkica ti je stigla odma iduci dan nakon što si uplatila.. Kao drugo imam slike di je posve nove u tvome paketu, bez te 1 rupe koju vidim. Ti si je zgužvala i uništila...Takva sigurno nije bila. [:smijesi]
2012 11 13
hehhehe,još sam ti platila više za preporučenu poštarinu a ti si poslala obično.I da ,ja sam uplatila još prošli tjedan ,a dobila sam paket danas.A eto, [:sokiran] ja sam u ovih nekoliko minuta uspjela iznosit i uništit potpuno nove hlače.hehehhe [:hihot] Mala ti si stvarno mustra [:sokiran]
2012 11 13
cure vratila nam se ona lopuža LUCIJA sto je imala bež torbu i plave stikle(slalo joj se na frendicinu adresu kao za rodendan)samo se sada zove "nana01" pa malo pripazite... [:sokiran] ja se ispricavam curi ako sam pogrijesila,ali sam po slikama zakljucila da je ista osoba,osim ako LUCIJA nije "krala" njezine slike pa ih ovdije objavljivala...evo javna isprika [:pospan]
2012 11 13
@Aaron113 - Smiri malo tenzije, ima ovde dama kojima tvoj način izražavanja i nije baš ugodan znaš. Ima i drugih mjesta di možeš tako pričat pa izvoli tamo. P.S- Još jednom nekoga krivo optuži i ideš na popis pa ti vidi.
2012 11 13
1 2 ... 33 34 35 36 37