Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ženska intima

> Natalija77: > A da li je tko probao platnene ,trajne uloske?Ja imam cesto osip vec nakon drugog dana od ovih jednokratnih ulozaka ,a i sklona sam upalama pa me zanima dali je tko probao.Skupi su mi da ih probam pa odustanem ( oko 30-ak kn je kom).Dali propustaju i sl? ja već pola godine koristim platnene i prezadovoljna sam! prošlu godinu sam imala par vag. bakt. infekcija zbog jednkoratnih uložaka i konačno mi je "puko film" pa sam se odlučila na platnene. na fb ima teta šivalica Molly Molly i kod nje sam za probu naručila 5 komada. s tim da je ona, po meni, najjeftinija. Jedan uložak je 10-15kn. I kad je prošla prva m. sa platnenim ulošcima, naručila sam ih još 10 kod nje, a onda još par kod Allegra platneni ulošci. Meni su prva 2 dana najgora, ali nijednom mi nisu propustili! da ne govorim da nema onog neugodnog mirisa/smrada kojeg imate kad vam se menstr. krv dotakne sa plastikom jednokratnog uloška. ne bi mi bilo veće pokore nego vratit se bar na jedan dan na jednokratne :(
2018 04 14
1 2