Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zna li itko :(?

Kupila sam ovdje diiiiivnu bundu. Diiiiiiiivnu! Zaljubila sam se u nju dva puta, najprije kad sam je vidjela u oglasu i ponovo kad mi je stigla i kad sam je izvukla iz paketa. Diiiiivna! Stoji mi - diiiiiiiiivno! Nošena, ali evidentno mažena i pažena. I lagano smrduckava ispod pazuha. To je bunda od eko krzna, dakle sintetička, jako je topla i lako se čovjek uskuha u njoj......nije čudo da se oznoji i zasmrducka. Elem, odnijela sam ju na kemijsko , sva je friška i prpošna i - smrducka ispod pazuha :,'( Zna li netko što bi se, kako, čime dalo učiniti da se to riješi :/ ?
2018 03 31
povuci,potegni i koga opet, našu Gitu.... :/
2018 03 31
Imate u Dmu antibakterijski sprej za odjecu pa mozda da probate s njim.
2018 03 31
Ovako, ja sam prije mjesec dana kupila ovdje kaput za prilično jeftine novce, te stoga nisam dizala halabuku. U oglasu je pisalo, kemijski očišćen. No, nije bio. Ispod pazuha, prestrašno. Tri kemijska čišćenja poslije (jedno kemijsko je koštalo kao kaput) nije bilo promjene što se situacije ispod pazuha tiče. Probala sam izvjetriti i nastojati sa svime i svačime - kaput je na žalost završio u smeću 😔
2018 03 31
Pozdrav starija kćer ima nekoliko jakni od umjetnog krzna, različitih kvaliteta i marki, Sve ih odreda pere u perilici i suši u sušilici. Osim jedne koja ima obrub oko džepova od nekog čudnog materijala pa ju je bilo strah da se ne stisne ili potrga. Na jaknama se ne vide znakovi pranja, a u sušilici se dlačice umjetnog krzna lijepo posuše i rašire. Sušenjem na zraku se skupe i kao zalijepe.
2018 03 31
> zvonkamala: > Pozdrav > starija kćer ima nekoliko jakni od umjetnog krzna, različitih kvaliteta i marki, > Sve ih odreda pere u perilici i suši u sušilici. Osim jedne koja ima obrub oko džepova od nekog čudnog materijala pa ju je bilo strah da se ne stisne ili potrga. > Na jaknama se ne vide znakovi pranja, a u sušilici se dlačice umjetnog krzna lijepo posuše i rašire. Sušenjem na zraku se skupe i kao zalijepe. I ja imam nekoliko takvih bundi , koje se mogu prati u perilici. Sve su onako mekane i lagane i godinama ih tako održavam. Ova je drukčija, nekako krutija, tvrđa, teža, imam neki dojam da joj perilica ne bi šmekala :/
2018 03 31
Daklem... Kad su sintetička vlakna u pitanju, očito nas je puno imalo jednako iskustvo. ☺️ Prije nekoliko dana teška sam se srca pomirila da krasnu, očuvanu tuniku neću više moći nositi. Gospođa u kemijskoj čistionici vratila ju je i objasnila da se to smrduckanje može tek kratkotrajno zakamuflirati, no vratit će se ponovo kroz koji dan, jer... Sintetičko vlakno. Naročito kod dijelova gdje se koža intenzivnije dodiruje s materijalom...istrošilo se, istanjilo. Po njenim riječima, nema baš dugoročnijeg rješenja. Sudbo kleta! 😰
2018 03 31
> AndreaAlagic: > objasnila da se to smrduckanje može tek kratkotrajno zakamuflirati, no vratit će se ponovo kroz koji dan, jer... Sintetičko vlakno. Naročito kod dijelova gdje se koža intenzivnije dodiruje s materijalom...istrošilo se, istanjilo. Po njenim riječima, nema baš dugoročnijeg rješenja. Sudbo kleta! 😰 Mislim da će tako biti i s ovom bundom :/ Meni se dogodila ista stvar s par majici...jednom obukla, gledam koji vrag, kaj joj je, kaj je meni? Niš, opere se, miriši po omekšivaču, obučem i za doslovno par minuta smrducka. Sintetika ,:(
2018 03 31
Bemu miša :'(
2018 03 31
Nikad nemam takvih problema s - na primjer - odjećom za treninge, koja nije ni prošla kraj prirodnog materijala, a ispeznojavam se u njoj nemilo . Ali mi se zato prijateljica žalila na neke pamučne majice i to redom crne, koje su joj po pranju mirišljave, a već nakon sušenja šire podpazušne smrduljčiće :s
2018 03 31
Mislim da odjeća za treninge nije od takve sintetike...uopće ne znam kak da objasnim, ali...od one kvalitetne sintetike :D koja je baš napravljena da se ljudi u njoj znoje do ibera. Jel ima to smisla? A ova podstava bundice nije od toga napravljena nego ona baš sintetika za običnu robu. Možda je ovo na tamnijoj odjeći jer se ne pere na visokoj temperaturi pa se ne mogu bakterije ubit? Ne znam, to mi jedino pada na pamet kao objašnjenje.
2018 03 31
Ništa, lipe moje... Valjalo bi poradit na propagandi "Ako muški mogu podrigivat i češat dupe u javnosti, možemo i mi smrduckat pod pazuhom". 😀 Eto, taman zauzela horizontalni položaj i Gita mi se usrala u ćeif spominjanjem treninga... Podsjetivši me da svoj uspješno odgađam od jutros. 🐷
2018 03 31
Pa pokušaj s perilicom. Očito ništa drugo ne preostaje. Sintetiku za vježbanje zavrtim na višim stupnjevima pa koliko potraje. Nikad nema miomirisa. S crnom pamučnom odjećom je često tako, ali ovisi dosta o dezićima koje osoba koristi.
2018 03 31
Najprije ću probati špricati s tim nečim. AKo ne ide, onda ću probati s perilicom, dašta. Sjediti ću pred njom, gledati kako se bubanj okreće i gristi nokte ,:(
2018 03 31
A podstava je, čak, kombinacija od 60 posto viskoze i 40 posto polyacrila. Uzgred - diiiiivna. I kužna :s
2018 03 31
1 2 3 4