Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

- ne javlja mi se prodavac -

Molim Gitadevi da mi se javi.... kupila bih bundicu, ali ne mogu stupiti u kontakt! Pozdrav!
2018 04 06
Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D
2018 04 06
:') :') :') Uspjele smo se pospajati.
2018 04 06
Rakija connecting people since forever! :')
2018 04 06
> daisy12345: > Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D Ofco, siris laz i neistinu. Gita i rakija ne idu skupa 😜
2018 04 06
> EzriZlo: > > daisy12345: > > Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D > Ofco, siris laz i neistinu. Gita i rakija ne idu skupa 😜 Zna Ezrica :")
2018 04 06
> EzriZlo: > > daisy12345: > > Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D > Ofco, siris laz i neistinu. Gita i rakija ne idu skupa 😜 Ahajjjjjjjjjjjjj Ezri prestani virit iza ćoška! Točim i tebi! :') A dobro.....Gita pije sok od bazge, al joj tocim u malu casicu! Zato je meni i cudno kako sam ja na trecoj, a ona popila vec deset na eks! :D
2018 04 06
> daisy12345: > > EzriZlo: > > > daisy12345: > > > Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D > > Ofco, siris laz i neistinu. Gita i rakija ne idu skupa 😜 > Ahajjjjjjjjjjjjj Ezri prestani virit iza ćoška! Točim i tebi! :') > A dobro.....Gita pije sok od bazge, al joj tocim u malu casicu! Zato je meni i cudno kako sam ja na trecoj, a ona popila vec deset na eks! :D Ja sam ti ko balonermen..samo iskocim iz grma 😂😂😂 Ak je medica na meniu...stiiiizeeeeem. 🍸
2018 04 06
<3
2018 04 06
> daisy12345: > > EzriZlo: > > > daisy12345: > > > Gita je na godisnjem....dosla je k meni i pijemo rakiju i jedemo kremsnite. Dodji i ti! :D > > Ofco, siris laz i neistinu. Gita i rakija ne idu skupa 😜 > Ahajjjjjjjjjjjjj Ezri prestani virit iza ćoška! Točim i tebi! :') > A dobro.....Gita pije sok od bazge, al joj tocim u malu casicu! Zato je meni i cudno kako sam ja na trecoj, a ona popila vec deset na eks! :D :')
2018 04 07
Jeba vas patak mene nitko ne zove
2018 04 07