Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pištanje pri izlazu iz trgovine!!

ajme ja san ispalila sa zujavcem u kaputu. kad sam prvi put zazujala kuci pregledala kaput, sve moguce markice odrezala.. i opet, sramota me bilo odat po ducanima...sva luda sam tako jednu vecer ispregledavala kaput i nadjem ispod markice koja je zasivena bila na ledjima kaputa... slatko sam je odsila.koje je to olaksanje bilo proc a ne pistat. :')
2018 04 25
> Meeery97: > Meni fiksni aparatic svira u Konzuma i Stradivariusa 😂 Hahahahahahah, daj neeee, i ja ga imam ali ne svira nigdje... Jos 😂😂😂😂
2018 04 25
> AnDra411: > Ajme takodjer!!! Nakon 1000 neugodnih situacija, unutar podstave novcanika kupljenog u Bershki nalazio se taj plastican kod, koji sam mogla ukloniti tek nakon sto sam rasparala sav i odlijepila ga. > supergirlR31: > > dešavalo mi se pri kupovini torbi u bershki, isto par puta neugodno zazujalo dok nisam otkrila ušiven taj pištavi vrag unutar podstave -.- > > Ja sam skidala i ponovno našivala podstavu da bi izvadila to govno...ali zmučilo mi se, sad uvijek pipam po unutrašnjosti i ako ima, nema šanse da bih kupila... Znaci ja ne vjerujem, meni se isto prije par god dogadjalo s torbom iz Bershke da pistim i kad ulazim i kad izlazim iz ducana, znaci svagdje sam pistala i bilo mi je full bed dok mi jednom nije pistala u konzumu i zena mi provukla kroz taj neki magnet i od tada vise nigdje nikada... Takodjer mi torba iz Manga imala zujalicu i pistila u Plodinama, odmah sam znala ds jr ona i odrezala to odmah u trgovini.. I nije mi jasno kako to mogu tako usiti u torbe i novcanike da ih jednostavno moras rasparati da bi to izvadio.. onda neka si nabave malo bolje uredjaje za to ponistiti, ne znam sto bi drugo rekla.
2018 04 26
Godinu dana sam nosila jaknu koja je pištala, bili mi ju kao sredili ..ali nisu... no jednom su ipak našli gdje je..i riješili me muke.. ;)
2018 04 26
meni je teta iz dućana nadam se riješila problem, iako je rekla da oni to ne smiju raditi još pogotovo što je bila nova. rekla mi je hajde dođi samo brzo i prislonila cipelice na nešto ravno i doslovno 5 sekundi posla i to je to :) ii sad se nadam ne pištanju :")
2018 04 26
Isprva nisam znala za tu plastiku unutar novcanika, nisam je jednostavano primjetila i svaki put kada bih usla u neki shopping centar bih usla u prvi ducan i zamolila da mi provuku novcanik kroz uredjaj koji uklanja to pistanje i imala bih taj dan fore prolaziti kroz ulaze/izlaze ducana. Sve dok nisam odlucila pretumbati novcanik i skuzila plastiku unutar pretinca za kovanice. Ostalo je povijest. 😂 > littlegirl: > > AnDra411: > > Ajme takodjer!!! Nakon 1000 neugodnih situacija, unutar podstave novcanika kupljenog u Bershki nalazio se taj plastican kod, koji sam mogla ukloniti tek nakon sto sam rasparala sav i odlijepila ga. > supergirlR31: > > > dešavalo mi se pri kupovini torbi u bershki, isto par puta neugodno zazujalo dok nisam otkrila ušiven taj pištavi vrag unutar podstave -.- > > > Ja sam skidala i ponovno našivala podstavu da bi izvadila to govno...ali zmučilo mi se, sad uvijek pipam po unutrašnjosti i ako ima, nema šanse da bih kupila... > Znaci ja ne vjerujem, meni se isto prije par god dogadjalo s torbom iz Bershke da pistim i kad ulazim i kad izlazim iz ducana, znaci svagdje sam pistala i bilo mi je full bed dok mi jednom nije pistala u konzumu i zena mi provukla kroz taj neki magnet i od tada vise nigdje nikada... > Takodjer mi torba iz Manga imala zujalicu i pistila u Plodinama, odmah sam znala ds jr ona i odrezala to odmah u trgovini.. > I nije mi jasno kako to mogu tako usiti u torbe i novcanike da ih jednostavno moras rasparati da bi to izvadio.. onda neka si nabave malo bolje uredjaje za to ponistiti, ne znam sto bi drugo rekla.
2018 04 26
zazujala sam u zari jednom. i na prvu ne reagiram, cijeli dan po trgovinama ništa. ništa nisam ni kupila osim u dmu. naravno zaštitar odmah do mene, ja reko al sad sam ušla. nema veze, on mora po naređenjima pogledati i pitati. zamašem torbom, zvoni. al odmah sam znala šta je. i izvadim kondome i njima promašem - zvoni. ne znam kome je bilo neugodnije.
2018 05 05
Imala sam kožnu torbu iz Zare, staru godinu dana i odjednom počela pištati u svakom dućanu Arena centra. Svi zaštitari su letali za mnom pola dana kamo god sam ulazila/izlazila iz dućana. Na kraju su ustanovili da je problem u torbi, kad smo u X dućanu sve izvadili od mojih stvari toga dana. Otišla sa zaštitarom u Zaru i tamo su mi rekli da se reaktivirala zujalica sakrivena ispod podstave i to su deaktivirali. Onda mi je zaštitar objasnio da se to zna dogoditi od mobitela, da on ponovno aktivira tu zujalicu nakon određenog vremena. Na kraju sam rašila podstavu na jednom dijelu i potražila tu zujalicu, uklonila ju zauvijek. Nikad više nisam kupila torbu u Zari.
2018 05 15
1 2