Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ricinusovo ulje?

Jel mi moze netgko reci njegova iskustva sa ovim uljem?Jel stvarno potice rast kose'I gdje ga je najbolje kupiti,a da nije pre skupo?Hvala
2018 04 26
Ja ga koristim za rast trepavica i stvaaaarno su narasle😊😊😊 u pocetku su mi isle suze, ali oko se naviknulo i sada mi je super. Kupila sam u ljekarni, oko 12kn dode
2018 04 26
da, samo nemoj ga popit..... :)
2018 04 26
Da definitivno je odlično i ne samo za rast već i poboljšava općenito vlas (manje ispucani vrhovi i jačanje), osobno ga koristim u kombinaciji s jajem i to mi se pokazalo do sada nabolje, mnogo sam toga isprobala, i svakakve kombinacije, ali ovo mi najbolje. A i također je rinicus odličan za nokte, u kombinaciji s kokosovim savršenstvo, ne listaju se i ne pucaju. Već godinama koristim tako, a za trepavice mi je ipak pre viskozno i smetalo mi je ma kako god malo nanijela, nije mi odgovaralo, no zato sam negdje davno pročitala za bademovo i kokosovo i isprobala i to mi je odlično. I napomena: ricinusovo ulje kod dulje primjene potamnjuje kosu, a nabaviti se može svigdje, samo je bitno da je hladno tiješnjeno, rafinirano nema nikakve benefite.
2018 04 26
isplati se svih 10ak kuna koliko košta :") Kosa raste ko blesava, dlaka je deblja. Jedino što mi je nedostatak, možda je to samo kod mene, nekak mi je kosa bila blah nakon korištenja. Kao da mi oteža još više pa se zalijepi za glavu( kad kažem zalijepi- ne mislim da je masna jer nisam dobro ulje isprala). Tak da ga nisam koristila kod svakog pranja... i još sam ga miješala sa kokosovim i arganovim uljem, čudo :")
2018 04 26
hvala,gdje ga najbolje kupiti?dm?ljekarna? Sara gdje ste vi svoje kupili? :)
2018 04 26
@Sara da bas tako, oteza mi kosa, ali sam ga samog koristila, nervira me jer mi ga je tesko razmazat.znaci kompaktniji je kad ga pomjesas sa kokosovim?kolko drzis na glavi?
2018 04 26
u ljekarni sam kupila :) Za dm ne znam jel ima...E sad, ne znam jel ovo u ljekarni hladno prešano, bilo je već spomena o tome, neki kažu da, neki kažu ne, al kod mene je koristi bilo kakvo god da je. heidi, je, puno se lakše razmaže! skroz sam zaboravila na gustoću i ljepljivost, a ubilo me to prvi put kad sam nanosila. I bolje kosa izgleda, nije tak slijepljena. Ma držim kak mi se da, tj. držala sam. Nekad pola sata, sat, nekad od jutra do navečer. Znam da neke do preko noći drže, al mi se ne uopće ne da s tim egzibicijama zamarat ,:)
2018 04 27
I Olival je izbacio kombinaciju ricinusovog i kokosovog, samo treba provjeriti je li hladno tiješteno. Koristite kao pakung prije pranja kose?
2018 04 27
Za kosu mi je nije toliko dobar, upravo ta težina i miris ,:) Ali zato su mi trepavice i obrve procvale. S trepavicama doduše nisam imala problema jer imam prirodno duge ali obrve sam sredila uz pomoć ricinusa. Samo treba biti konstantan i mazati svaku večer za dobre rezultate.
2018 04 27
Je li itko probao stavit ricinusovo ulje u šampon i tako prati kosu? Po forumima kažu da i to ubrzava rast kose ali sam nekako skeptična. x-)
2018 04 27
ne znam, ja ne bih ricinus stavljala u šampon. Ljepljivo je i gusto ulje i baš zbog te "slijepljenosti" ne bih. Neko drugo još i da...iako mislim da je dovoljno poslije pranja staviti ulje u kosu i bokić. meni od ricinusa nije bila sjajna kosa :/ Mekša- da. Gušća i deblja- da. Za sjaj mi je kokos i/ ili argan naj.
2018 04 27
> SaraKedavra: > ne znam, ja ne bih ricinus stavljala u šampon. Ljepljivo je i gusto ulje i baš zbog te "slijepljenosti" ne bih. Neko drugo još i da...iako mislim da je dovoljno poslije pranja staviti ulje u kosu i bokić. > meni od ricinusa nije bila sjajna kosa :/ Mekša- da. Gušća i deblja- da. Za sjaj mi je kokos i/ ili argan naj. Par kapi kad se pomiješa s ostalim sastojcima, ono gubi svoju viskoznost, ali baš zato ga ne bi stavljala poslije pranja kose ili ti za poslije mislis na neko drugo "lakše" ulje?
2018 04 27
Ma ja sam ga htjela koristit prvenstveno za rast kose jer pakung najcesce zaboravim ili nemam vremena stavit pa mi se ovo sa samponom cinilo zanimljivo. Mogla bi probat. ,:)
2018 04 27
> SaraKedavra: > u ljekarni sam kupila :) Za dm ne znam jel ima...E sad, ne znam jel ovo u ljekarni hladno prešano, bilo je već spomena o tome, neki kažu da, neki kažu ne, al kod mene je koristi bilo kakvo god da je. > heidi, je, puno se lakše razmaže! skroz sam zaboravila na gustoću i ljepljivost, a ubilo me to prvi put kad sam nanosila. I bolje kosa izgleda, nije tak slijepljena. Ma držim kak mi se da, tj. držala sam. Nekad pola sata, sat, nekad od jutra do navečer. Znam da neke do preko noći drže, al mi se ne uopće ne da s tim egzibicijama zamarat ,:) Hvala ;)
2018 04 27
1 2