Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

cure ako imate sekundu vremena - molim mišljenje

> TeaCaric: > > sonja90: > > Ispadam neka vjestica znam, ali pricas dio price. E pa ova ima svoje zasto. U omiljenima imam cca 28strana artikala a samo ti saljes takve poruke, i nebi mi smetal, apsolutno jer mi je to ok,ali da nije toliko cesto. > > Pa daj si pisi kad si poslala kojoj a ne dozvolit si to da "prodas" 28artikala jer na silu neces prodati. > Oprostite sto upadam, ali zar netko salje upite onima koji su njegov artikl stavili pid omiljeni??? Koja je.to fora?? Da. Osobno ne vidim nista lose u tom ali dok je u granicama normale.
2018 05 09
I di je ta neutralna?
2018 05 10
> TeaCaric: > > sonja90: > > Ispadam neka vjestica znam, ali pricas dio price. E pa ova ima svoje zasto. U omiljenima imam cca 28strana artikala a samo ti saljes takve poruke, i nebi mi smetal, apsolutno jer mi je to ok,ali da nije toliko cesto. > > Pa daj si pisi kad si poslala kojoj a ne dozvolit si to da "prodas" 28artikala jer na silu neces prodati. > Oprostite sto upadam, ali zar netko salje upite onima koji su njegov artikl stavili pid omiljeni??? Koja je.to fora?? Da,da, dobila sam i ja upit od korisnice čiji sam artikl stavila u omiljeni, odnosno ne upit nego ponudu da će mi sniziti artikl za 10kn.
2018 05 10
> rosalie: > > TeaCaric: > > > sonja90: > > > Ispadam neka vjestica znam, ali pricas dio price. E pa ova ima svoje zasto. U omiljenima imam cca 28strana artikala a samo ti saljes takve poruke, i nebi mi smetal, apsolutno jer mi je to ok,ali da nije toliko cesto. > > > Pa daj si pisi kad si poslala kojoj a ne dozvolit si to da "prodas" 28artikala jer na silu neces prodati. > > Oprostite sto upadam, ali zar netko salje upite onima koji su njegov artikl stavili pid omiljeni??? Koja je.to fora?? > Da,da, dobila sam i ja upit od korisnice čiji sam artikl stavila u omiljeni, odnosno ne upit nego ponudu da će mi sniziti artikl za 10kn. Hahaha!!!! A mila majko 🙈🙈🙈 Evo, ja za tjedan dana idem na Hvar do zime i rado bi se rijesila stvari koje su mi tu. Slobodno ponudite cijenu. Sve je moje. Nema preprodaje za duplo. Najozbilnije. Hvala 😊
2018 05 10
> basistica: > I di je ta neutralna? Gone with the wind 😂😂😂
2018 05 10
1 2 3