Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Karitas, Tisak

Jutros bila poslat paket i Tisak naplacuje 1.40 za karitas
2018 05 11
Prije neki dan je bila tema na Forumu da i Pošta naplačuje. To je čisti lopovluk, donacije za Crveni križ, Karitas, Unicef...bi trebale bit dobrovoljne
2018 05 11
Meni je 1,55 i tisak i posta...da znam da ode u prave ruke ne bi mi bilo krivo 😏
2018 05 11
I ja sam ovaj tjedan poslala par paketa Tiskom i svaki put sam platila i tu markicu! Danas još dva!😅
2018 05 11
> TeaCaric: > Jutros bila poslat paket i Tisak naplacuje 1.40 za karitas Ne naplaćuje Tisak za Caritas, nego za Crveni križ.
2018 05 11
> katarinamartina: > > TeaCaric: > > Jutros bila poslat paket i Tisak naplacuje 1.40 za karitas > Ne naplaćuje Tisak za Caritas, nego za Crveni križ. Dobro, pogrijesila sam naziv, ali u te svrhe. Al mislim, ds hocu dala bi i vise ALI kad ja to zelim a ne kad mi prisilno naplate. Stvar je principa, a ne te 1 ipo kune
2018 05 11
Da i tisak to napacuje.. kao samo za te posiljke za slanje :(
2018 05 11
A sad idem odnit jos 1 paket 😂😂😂😂 A blage mi se 😂😂
2018 05 11
i ja danas odnjela kazu to traje cijeli ovaj tjedan dodatno ta 1,55 .. ma lopovi cisti :') :')
2018 05 11
> TeaCaric: > > katarinamartina: > > > TeaCaric: > > > Jutros bila poslat paket i Tisak naplacuje 1.40 za karitas > > Ne naplaćuje Tisak za Caritas, nego za Crveni križ. > Dobro, pogrijesila sam naziv, ali u te svrhe. > Al mislim, ds hocu dala bi i vise ALI kad ja to zelim a ne kad mi prisilno naplate. Stvar je principa, a ne te 1 ipo kune Razumijem vas, jer je i po meni to prisilna naplata. Da li vam je na računu iznos usluge uvećani za 1,55kn ili nije.? Mislim na isti račun, npr. M paket 25kn + doplatna markica 1,55kn, ukupno 26,55kn.
2018 05 11
Joj, dajte, nemojte kukati zbog 1,5 kn pa nije 15...meni je gore kad neke prodavacice nece kreirati paket preko neta nego traze 20 kn za S paket..kao ne znaju preko neta ili salju puno paketa pa onda ostave teti na tisku da obradi zo kad bude imala vremena..gluposti
2018 05 11
> denisa9: > Joj, dajte, nemojte kukati zbog 1,5 kn pa nije 15...meni je gore kad neke prodavacice nece kreirati paket preko neta nego traze 20 kn za S paket..kao ne znaju preko neta ili salju puno paketa pa onda ostave teti na tisku da obradi zo kad bude imala vremena..gluposti ja recimo nisam u mognosi kreirati onain
2018 05 11
Ja sam upravo slala omotnicu i platila normalno 10kn?! Mozda nije doplata i na omotnice..
2018 05 11
Lina33, vjerojatno je prodavačica zaboravila. Rebecca555, obrazac možete ispuniti i na mobitelu. Ne znam čemu uvijek tolika frka kad se na Tisku naplaćuju doplatne markice, u pošti vam ih naplaćuju bez pitanja da li to želite. Isto tako, paketi bi se na Tisku trebali podizati osobno i sa osobnom iskaznicom, kao i u pošti!
2018 05 11
> rebecca555: > > denisa9: > > Joj, dajte, nemojte kukati zbog 1,5 kn pa nije 15...meni je gore kad neke prodavacice nece kreirati paket preko neta nego traze 20 kn za S paket..kao ne znaju preko neta ili salju puno paketa pa onda ostave teti na tisku da obradi zo kad bude imala vremena..gluposti > ja recimo nisam u mognosi kreirati onain A ja sam pola sata neki dan pokusavala kreirati i nisam uspjela neznam kako drugi nađu lokaciju ali ja sam popi......a nakon pol sata i dala svojih pet kn vise za paket sve je dobro dok nedodem do lokacije tu nemogu pronac kiosk ufffff😤
2018 05 11
1 2