Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Što vole petogodišnjaci

Drage žene, trebam pomoć :D Vi koje imate djecu te dobi ili ih poznajete, otkrijte mi čime se igraju petogodišnjaci (dječaci)? Što je sad popularno? Koji junaci, igračke, crtići... Vrijeme kad je moj sin bio te dobi je davno prošlo, ali znam da je bio opčinjen Pokemonima. Onda su jednostavno nestali sa scene, pa im se popularnost opet vratila... ali što je sad IN? Help!
2018 05 18
Nado zvrk.
2018 05 18
Ako voli nogomet- nešto vezano za nogomet (pogotovo što ide prvenstvo;-), moj je bio lud (i još uvijek je) za loptama , dresovima, majicama s brojem i njegovim imenom ili imenom igrača kojeg voli, saznati ima li nekog igrača kojeg voli ili klub i nešto vezano uz to...
2018 05 18
Hvala vam na idejama!
2018 05 18
Minecraft
2018 05 18
Potpisujem Minecraft (od svega mi se najviše sviđaju lego setovi 😃).
2018 05 19
Pj masks!! To je hit
2018 05 22
Super! Hvala vam svima :")
2018 05 23
Sve ovisi u kojem okruženju odrasta moj sa 5 je obožavao još uvijek traktore vatrogasce kombajne vlakiće.Tata je građevinar pa obožava zidanje alate. ...
2018 05 24
Moj voli vatrogasac sam, matu majstora, roary
2018 05 24
Danas je jako tesko vlastitom djetetu kupiti igracku da znas da ce mu se svidjeti a o necijem drugom djetetu ne trebam ni pricati. Sad je Nado popularan i Pj mask ali mislim da kupim to svom petogodisnjaku da nebi bio odusevljen bas. Mislim da se sa legicima ne moze puno faliti, samo trebate paziti da odgovara za djete od 5 godina :)
2018 05 30
Pj mask je novost tako da je in, ali i Nado je i dalje u igri, Ben 10 je zanimljiv, ali sve dosta ovisi od klinca do klinca. Ako ne mozete provjeriti s roditeljima, legici su mozda najbolja opcija.
2018 05 31