Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje tiskom

jeste primjetili,sada su tisak paketi.bijeli...nema žutih...
2018 05 23
vec dugo paketi nisu u boji, u širem centru Zgba, a ja sam neki dan poslala haljinicu u kuverti, ali bio je novi gospodin u kiosku tako da ništa nije pitao, samo mi je dao kuvertu i super :") ovisi na koga naletite, tako i samo pakiranje svaki put različito
2018 05 23
hejte, ja sad najavljivala paket preko neta i nisam kod primatelja mogla upisati 099 mobitel ? Imam sve opcije osim 099 :) dok kod pošiljatelja unosim broj i nemam odabir za predbroj , upisujem ga sama...o čemu se tu radi?
2018 06 12
> sanjaurban: > hejte, > ja sad najavljivala paket preko neta i nisam kod primatelja mogla upisati 099 mobitel ? Imam sve opcije osim 099 :) > dok kod pošiljatelja unosim broj i nemam odabir za predbroj , upisujem ga sama...o čemu se tu radi? Ima ga, samo je skroz na dnu, vidi se samo vršak kućice sa 099, i na to kliknete. A inače je najbolje ući u korisnički kutak, prijavit se kao korisnik, ispunit sve svoje podatke, i onda svaki slijedeći put kad šaljete, najprije logiranje na taj korisnički k., pa na "pošalji paket", zatim upisat podatke onoga kome šaljete, a vaše vam same izbaci jer su memorirani u podatcima koje ste dali, osim broja kioska, to se mora svaki put upisat. Tako imate i evidenciju svih slanja sa svim podatcima :)
2018 06 12
Draga Vedrana, e to je dobro znati o korisničkom kutku, hvala!! Jučer ušla u e-građani, kad sam to uspjela sve ostalo je pjesma.. Ha, skužila sam sad, ekran mi povećan na 100%, naravno da nema zadnjeg reda, kad smanjim sve je tu..
2018 06 12
> sanjaurban: > Draga Vedrana, e to je dobro znati o korisničkom kutku, hvala!! Molim, i drugi put :")
2018 06 12
1 2