Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

MOLIM POMOC Potrebna devojka preko koje mogu kupiti sa krpica

nisam mogla da smislim dobar naslov eli evo krsatko, registrovala sam se i postavila stvari koje trazim cim sam postavila oglas da trazim jedna devojka se javila kako ih ima ja sam joj odmah uplatila i prevarila me kao i jos par devojki al to je druga prica srecom nasla sam taj predmet salonke od drugog prodavca i ta devojka je pristala a mi proda ali samo ako nadjem neku devojku sa krpica kojoj moze da posalje te salonke posto ne salje van Hrvatske a ja sam iz Srbije i eto svesna sam da je zivto brz nema se vremena ali ako se nadje neka devojak koja je mozda i sama prodavac pa ako moze da uklopi naprimer kad ide u postu zbog slanja svojih prodatih stvari da usput posalje i meni ja bih novac uplatila preko wester union-a (sto znaci novac se moze odmah istog dana kad uplatim vec moze da se podigne u posti, bankama itd samo vam posaljem broj za podizanje i to je to) nadam se da ce se naci neko da mi pomogne i ko moze to da uklopi sa svojim odlascima u postu pa da moje bude usput i moje eto nadam se
2018 06 05
Fantastično. Čekam slijedeću temu "posredovala sam pri kupnji, slala u Srbiju i ostala bez love" :D
2018 06 06
:D :D jako zanimljiva priča.... :")
2018 06 06
Kako mislite "korisnica ne šalje van Hrvatske" ? Pa uplatite joj za cipele plus poštarinu koju ste sračunali, korisnici je potpuno svejedno gdje šalje...i dajte link tih cipela da vidimo o čemu je riječ...
2018 06 06
A i koji br trazis jer ove na profilu koje god trazis su drugi broj neke 38 a neke 39 ali bolje 40 hahaha😂😂😂😁😂😂😂😂😂😂
2018 06 06
> linacokolina: > A i koji br trazis jer ove na profilu koje god trazis su drugi broj neke 38 a neke 39 ali bolje 40 hahaha😂😂😂😁😂😂😂😂😂😂 možda ima modnu reviju pa treba puno štiklica :')
2018 06 06
> linacokolina: > A i koji br trazis jer ove na profilu koje god trazis su drugi broj neke 38 a neke 39 ali bolje 40 hahaha😂😂😂😁😂😂😂😂😂😂 pa pise trazim broj 38 a slike su skupljane preko neta cisto da bi pokazala model da ko ima moze da prepozna zato su razliciti brojevi ali ja trazim takve u broju 38
2018 06 06
> sanjaurban: > Kako mislite "korisnica ne šalje van Hrvatske" ? Pa uplatite joj za cipele plus poštarinu koju ste sračunali, korisnici je potpuno svejedno gdje šalje...i dajte link tih cipela da vidimo o čemu je riječ... pa nece a salje van Srbvije sta ja tu mogu da radim svako ima svoj razlog ja sam cak ponudila da uplatim preko westerrn union banke sto znaci da istog dana dobija novac moze ga istog dana 20 minuta po mojoj uplati moze dga podici u bilo kojoj posti ili banci a ako uplatim na brooj racuna onda tek za 3-7 dana legne na racun a preko western union odmah moze da se podigne i u bankama i u postgi I ali prodavac nece tako iako je brze jne vredi ja tu da rzamisljam zasto svako ima svoj razlog i uslove
2018 06 06
> sanjaurban: > Kako mislite "korisnica ne šalje van Hrvatske" ? Pa uplatite joj za cipele plus poštarinu koju ste sračunali, korisnici je potpuno svejedno gdje šalje...i dajte link tih cipela da vidimo o čemu je riječ... pa nece a salje van Srbvije sta ja tu mogu da radim svako ima svoj razlog ja sam cak ponudila da uplatim preko westerrn union banke sto znaci da istog dana dobija novac moze ga istog dana 20 minuta po mojoj uplati moze dga podici u bilo kojoj posti ili banci a ako uplatim na brooj racuna onda tek za 3-7 dana legne na racun a preko western union odmah moze da se podigne i u bankama i u postgi I ali prodavac nece tako iako je brze jne vredi ja tu da rzamisljam zasto svako ima svoj razlog i uslove
2018 06 06
> sanjaurban: > Kako mislite "korisnica ne šalje van Hrvatske" ? Pa uplatite joj za cipele plus poštarinu koju ste sračunali, korisnici je potpuno svejedno gdje šalje...i dajte link tih cipela da vidimo o čemu je riječ... pa nece a salje van Srbvije sta ja tu mogu da radim svako ima svoj razlog ja sam cak ponudila da uplatim preko westerrn union banke sto znaci da istog dana dobija novac moze ga istog dana 20 minuta po mojoj uplati moze dga podici u bilo kojoj posti ili banci a ako uplatim na brooj racuna onda tek za 3-7 dana legne na racun a preko western union odmah moze da se podigne i u bankama i u postgi I ali prodavac nece tako iako je brze jne vredi ja tu da rzamisljam zasto svako ima svoj razlog i uslove
2018 06 06
nadam se da ce neko mozda hteti da mi pomogne
2018 06 06
da salje salonke odvojeno, jednu po jednu? :O
2018 06 06