Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

Pozdrav ljudi Evo da vam se javim i upozorim jer vidim da ima i drugih sa mojim iskustvom Prije desetak dana uplatila sam Desigual novčanik 180 kn na profilu Nemira12 HR8724840083234678735 Sanja Repina ivana gundulića 33 31500 Našice Gospođa sva fina i ljubazna još mi dala bez pt i sad ni traga ni glasa od nje a profil od jučer blokiran. 4 godine koristim krpice i nikad nisam imala lošeg iskustva dosad. Nije bilo povratnih da ali sam mislila da je to neka mlada mama koja je tek počela pošteno jer ima i artikla za bebe. Može vas biti sram gospođo draga sve se u životu jednom naplati prije ili kasnije.
2018 07 07
> Eni_Cool: > A puno cura će vidjeti samo spektakulani naslov ove teme i jednostavno će odustati od suradnji sa nama novima >:( ma neće! Pa sve smo imale 0 povratnih nekada. Ali se uvijek lako snađe...Moja prva suradnja- poslala sam vans tenisice curi prije uplate. Ona dobila, pogledala, uplatila isti dan. Druga suradnja- zamjena. Ide polako. Apropo ne uplaćivanja: evo post cmrlec i predlažem bacanje oka na temu "lažne optužbe" na podforumu Savjeti o uporabi stranice. Nda.
2018 07 07
> cmrlec: > Pozdrav ljudi > Evo da vam se javim i upozorim jer vidim da ima i drugih sa mojim iskustvom > Prije desetak dana uplatila sam Desigual novčanik 180 kn na profilu > Nemira12 > HR8724840083234678735 > Sanja Repina > ivana gundulića 33 > 31500 Našice > Gospođa sva fina i ljubazna još mi dala bez pt i sad ni traga ni glasa od nje a profil od jučer blokiran. > 4 godine koristim krpice i nikad nisam imala lošeg iskustva dosad. > Nije bilo povratnih da ali sam mislila da je to neka mlada mama koja je tek počela pošteno jer ima i artikla za bebe. > Može vas biti sram gospođo draga sve se u životu jednom naplati prije ili kasnije. Ja sam druga osoba koju je dotična prevarila za isti artikal, ja sam joj uplatila 200kn!!! Na istu foru sam pala, iako nije imala povratnih, vidjela sam da ima i artikle za bebe, pa sam mislila da je ok osoba... SANJA REPINA može vas biti sramota tako varat ljude!!! Sve se u životu vrati kad-tad! Oteto-prokleto!
2018 07 08
Otvorit zasebnu temu i podatke na crnu listu!
2018 07 08
I link na profil
2018 07 08
Zene bravo! Financirale ste svadbu nasoj ančiki. Ana mate se udala. Sad je ana barbaric i josip barbaric ima ih na fbu. Cak i slike sa svadbe. Ja sam svekrvi pisala da joj se ime sina povlaci po forumima jer ana krade. I
2018 07 08
> Vesnasnawe: > > cmrlec: > > Pozdrav ljudi > > Evo da vam se javim i upozorim jer vidim da ima i drugih sa mojim iskustvom > > Prije desetak dana uplatila sam Desigual novčanik 180 kn na profilu > > Nemira12 > > HR8724840083234678735 > > Sanja Repina > > ivana gundulića 33 > > 31500 Našice > > Gospođa sva fina i ljubazna još mi dala bez pt i sad ni traga ni glasa od nje a profil od jučer blokiran. > > 4 godine koristim krpice i nikad nisam imala lošeg iskustva dosad. > > Nije bilo povratnih da ali sam mislila da je to neka mlada mama koja je tek počela pošteno jer ima i artikla za bebe. > > Može vas biti sram gospođo draga sve se u životu jednom naplati prije ili kasnije. > Ja sam druga osoba koju je dotična prevarila za isti artikal, ja sam joj uplatila 200kn!!! Na istu foru sam pala, iako nije imala povratnih, vidjela sam da ima i artikle za bebe, pa sam mislila da je ok osoba... SANJA REPINA može vas biti sramota tako varat ljude!!! Sve se u životu vrati kad-tad! Oteto-prokleto! Apropo na ove postove Prevarantica djeluje već duže vrijeme molim oštećene da se jave Mijenja ime i adresu iban uvijek isti Morena9: Adabella2: Jos jedna prevarantica! Nakon uplate, laze da je poslala robu i nakon toga se ne javlja iako se prijavljuje. Brownsugar9 Podaci za uplatu: Lea Lončar, Ive Andrića 3, Poreč HR8724840083234678735 Nažalost i mene je prevarila. Uplatila sam novce i više se ne prijavljuje na profil. Uplatila sam na: HR8724840083234678735 Svjetlana Obradović, Požega Koliko vidim samo je promjenila profil, ime i prezime. Al isti je broj računa. Pozdrav ljudi Ista osoba novo ime nove prevare HR8724840083234678735 Sanja Repina ivana gundulića 33 31500 Našice Vidim da djeluje već duže vremena koliko čitam po forumu Molim pomoć za prijavu
2018 07 10
@cmrlec rekla bih Vam idući put provjerite dali je IBAN na Crnoj listi u tablici prije uplate profilima sa 0 povratnih, ali džabe kad tablica niti tema VIŠE NE POSTOJE, tako da se sad tek daje ogromna količina prostora prevarantima. Ako ne to (pošto CRNA LISTA VIŠE NE POSTOJI) svakako predložite slanje pouzećem, riskirajte tih 20kn više za poštarinu ako nastane muk ili priča kako ona tako ne šalje jer joj ne preuzimaju pakete - pa joj se vračaju bla,bla - znate da se radi o prevari 99% slučajeva. Osobno imala sam par suradnji sa profilima sa 0 povratnih i svaka djevojka je pristala da pošalje artikl prije uplate - i to je jedna od alternativa čak.
2018 07 10
A također - nemojte ni slati profilima sa samo 1 feedbackom, prije uplate. :D Moja priča: Evo, ipak... A tko mi je kriv. Osoba ima 1 povratnu i naruči proizvod za 15kn. Ja pošaljem prije uplate. Taj isti dan sam slala 2 pošiljke. Obje preporučeno. To je bilo u ponedjeljak, 23.7. Jedna mi se korisnica odmah sljedeći dan javila da je stiglo, već je prije uplatila, sve super! Ova druga - ništa. Javila sam joj broj pošiljke i kaže hvala, ide uplata. Odmah u ponedjeljak je to napisala. Jučer 25.7. vidim - nema uplate, pitam je li stiglo - kaže: nije. S uplatom je imala problema, pa nek ja provjerim da li je uplaćeno (i još spominje uplatu u eurima, nemam pojma zašto...) Odem na stranicu pošte provjeriti. Piše da je pošiljka predana primatelju i to još 24.7. Šaljem joj link da je pošiljka predana, i da uplate nema, da ću provjeriti danas ujutro. Naravno nema uplate ni danas ujutro, ni danas popodne. U međuvremenu sam joj poslala još 2 poruke, obje je pročitala (tj. bila je poslije logirana), ali nema odgovora. Pa eto, ako sam mislila da se nitko neće sramotiti za 20 ili 30 kn, prevarila sam se. Zapravo - ovo je sramoćenje za 15kn doslovno, da čovjek ne povjeruje. Ne znam zašto nije tražila neki skuplji proizvod barem? 😄 Kova00 je profil, a pozitivni feedback ima od ManuelaLela, pa pretpostavljam da je to ista osoba. 1 proizvod ima u profilu - mobitel, koji je prodan, valjda mi je trebalo biti sumnjivo, ali iskreno, kad mi je poslala poruku bila sam na moru i nisam detaljno provjeravala. Smijem li /mogu li napisati i njeno ime i prezime? Adresa na koju sam slala je u Tordincima, iako je sad u profilu promjenila mjesto u Buzet. :D
2018 07 26
Znači (nastavak na gornji post): Lorena Farago Matije Antuna Reljkovica 2 32214 Tordinci Dotična se od prekjučer ne javlja, uplate nema ni danas. Pametnom dosta.
2018 07 27
Ha ha... mobitel je obrisan... dakle, Lorena čita i ovu i susjednu temu.
2018 07 28
> Admin2nd: > ... bez obzira koliko ugodan razgovor preko poruka bio. > Dakle, ne uplaćivati prvi profilima bez povratnih. > Proguglajte sve živo i osigurajte se od ovih ljetnih prevara. U suprotnom Ani Mate i sličnima osiguravate dugo toplo ljeto na valovima vaših para. Pls!! Oprostitr nova sam na ovome i nemam povratnih..Stvarno sam iskrena i ako je netko zainteresiran za krpice ne kuzim zasto ih ne bi poslala. Ne želim da moj mali biznis stane jer nemam povratnih☺
2018 08 04
I? Što fali tom upitu? Pristojan je, ničim i nikoga ne vrijeđa, nudi pristojan iznos za određeni artikal, ne traži da se slikate u artiklu, ne nudi primopredaju...Niste čuli za fetiše? Meni se ovo čini čisto korektnim.
2018 08 06
Sta meni nikad ne pise? ,:( Trcim skoro svaki dan, koristenih stopalica ko u prici.
2018 08 06
> iraira: > Sta meni nikad ne pise? ,:( > Trcim skoro svaki dan, koristenih stopalica ko u prici. Isti slučaj! Za tu lovu trčati ću dva puta dnevno i radosno isporučiti tjednu dozu rabljenih stopalica.
2018 08 06
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15