Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

upomoć !!!!!1

a evo čekat ću do ponedjeljka , a onda na sva zvona oglasim ...a di prijavljujem??
2013 05 10
uf uzas
2013 05 10
pa ja mislim da ima na njenom ili njegovom profilu da mozes prijavit korisnika tamo ispod imena i slike
2013 05 10
Užas , šta se dešava!! [:sokiran]
2013 05 10
ok, hvala puno.... evo ponedjeljak je krajni rok jer sam lagano ludaaaaaa.. a onda ako se ne dogovorim oko problema cijeli razgovor stavljam i prijavljujem
2013 05 10
jeli se moze znati koji je iznos u pitanju?
2013 05 10
nije neki iznos 200kn... al kažu kamen po kamen palača :(
2013 05 10
svaka ti cast ako izdrzis do ponedjeljka! ja iskreno ne znam dali bih mogla u toj situaciji biti tako dugo.sta oni kazu na to?kakvo je njihovo objasnjenje?
2013 05 10
Ma nemoj ni čekati;objavi odmah...jer će i netko drugi nadrapati a možda ih ovako i uplašiš! Definitivno ti je trebalo stići a ovo o slanju obično su gluposti..zašto i netko slao sat vrijednosti 200kn obično?
2013 05 10
Ali, kakvo su objasnjenje dali za to sto je poslano obicno, a ne preporuceno? Jesi ti naglasila, rekla d azelis preporuceno? Ja sam do sada valjda imala srece. Sve sto sma slala obicno (ali u njihovoj koverti) je stizalo.
2013 05 10
a evo vidit ćemo, nudili su se vratit lovu al sve da čekam još malo pa još malo al sad il će mi lovu vratit il nek šalju opet al PREPORUČENO. ja sve na fino al prođe mjesec dana , pa ti budi fin ;(((
2013 05 10
pa da prvi put nisam ni naglasila jer mi je to kao bilo normalno ,al za dr put sam se ponudila uplatit preporučeno al kažu ; ne treba sređeno je sve --- i onda opet reč da je poslano obično ????? pa ja ne znam . to ti je kad si naivan i glup :/
2013 05 10
pochontas,jeli ti to jos mislis nesto kupiti od njih kad kazes da ako ne vrate novce da opet salju preporuceno? ako su te satove poslali a ti ih nisi dobila kako onda da ti ih posalju opet?jedina je mogucnost da slazu da su se posiljke vratile pa da ti ovaj put posalju preporuceno.
2013 05 10
ne mislim ja niš više kupit ;) al nek šalju sat /kako god znaju/preporučeno sa slikanom potvrdom il da mi uplate nazad lovu ...čekam da mi jave što će odabrati jer meni je sat bio prioritet al vidim da ga neću dobit lako...
2013 05 10
nemoj čekati,stavi link,ovo je čista prevara [:vrti] meni je paketić iz amerike stigao za 5 dana,a ti čekaš 20 dana pošiljku unutar HR [:znoji]
2013 05 10