Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Logiranje preko mobitela

Drage moje krpničarke, možete li se Vi ulogirati na krpice preko mobitela? Ja se ne mogu. Upišem i korisničko ime i lozinku, pritisnem prijavi se, ali ne reagira. Što napraviti??? [:place]
2013 05 12
ja mogu ali preko face?!!
2013 05 12
ja mogu,ali je dosta spor. ne reagira ti vjerojatno zato jer nije dobar android,i ja sam imala stari mob na koji se nisam mogla spojit,sad imam novi i bolji i spaja se ali je sporo dosta. [:pospan]
2013 05 12
Meni je sve ok,mozda zbog stranice nemozes jer jako steka zadnjih dana. :/
2013 05 12
jutros sam čak i slike stavljala preko mob-a a evo prije min me izbacilo a sad sam na laptopu?!! [:vrti] (ovisnica jedna, znam [:sramezljiv] )
2013 05 12
ja nemam problema .)))
2013 05 12
Bez problema se ulogiram preko Google Chrome-a na mobitelu. :)
2013 05 12
Ma ja ima Nokia Asha mobitel i do sad nisam koristila internet na mobitelu u te svrhe pa ne mogu prosudit što ne valja. Na face se mogu ulogirati i sve, ali krpice nema šanse.
2013 05 12
ja sam na iPhone, i najnormalnije se spajam preko Safari na ovu stranicu [:zaljubljen] imam si otvorenu posebnu stranicu u Safari, tako da u biti samo refresham stranicu... a kad treba (nekad izbaci) onda se logiram. meni je stvar - što ne mogu stavljati slike preko mobitela ovdje na Krpice. [:sokiran]
2013 05 12
I ja se spajam preko mobitela,sve normalno,jedino nekad bude spor,zavisi od signala.
2013 05 12
meni sve radi dobro preko moba, cak slike jedino i stavljam preko moba da se ne moram zezat sa prebacivanjem jedino sta krpice stekaju strasno pa sporo za poludit [:tuzan] i onaj ups kida zivce zadnjih dana [:ljut] [:vrti]
2013 05 12
Ja se preko iPhonea i logiram i dodajem slike i stvari. Nikakvih problema:)
2013 05 12
Ja imam LG T510 dual sim i nema teorije da se spojim, ukucam i korisničko ime i lozinku i tako mi stoji, jednostavno ne reagira...a na njuskalo ide bez po muke...
2013 05 12
Može li se preko facea na krpice spojit?
2013 05 15