Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Neznam jel to samo meni, ali... ne radi mi brojač pogleda.

Znam da ovo nije toliko previše bitno, ali me malo čudi, svaki put kad pogledam nečiji artikal broj pogleda ostane isti kao što je i prije bio. Prekjučer sam stavila majcu koja dosad ima 0 pogleda, iako sam se ja bar 5-6 puta vraćala jer me to čudilo. Ponekad imam dojam kao da me uopće nema na krpicama nego sam si ja umislila da sam tu otvorila profil [:hihot]
2013 05 14
da i ja sam danas primjetila da nema broj pogleda na stvari [:vrti]
2013 05 14
također i kod mene nema [:hihot]
2013 05 14
možda jer je nitko nije ni pogledao [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 14
da i ja sam to baš gledala, jer imam jedan lajk na facebook a nemam niti jedan pogled pa se isto čudim [:sokiran]
2013 05 14
@marezd, bar bi moje histerične poglede artikla zbrojio u dvadesetak njih [:hihot], a što se tiče najpopularnijih i moja tunika je tamo završila sa sličnim brojkama, 300tinjak pogleda i neš malo omiljenih, ni to mi isto nije bilo baš najjasnije [:smije]
2013 05 14
ne broji se kad sam "ulaziš" u svoj artikl ako na to misliš... rekoh još nitko nije vidio, al nakon ove teme na forumu sigurno oće... [:kesi] [:kesi]
2013 05 14
A lol, nisam planirala napravit reklamu [:hihot] , i brojalo se kad sam sebi gledaš 100%, osim ako nema još noćnih ptica poput mene [:smijesi] možda su se sad sjetili da bi bilo ok maknut to da si ljudi sami ne nabijaju poglede, pa zato ne radi... ali budimo realni mislim da je samo neki informatički bug, kao i obično ^^
2013 05 14
meni se nikad ne broji kad sama uđen u artikl... pihh onda bi brojala do jutra [:sramezljiv] životni san mi je doć na naslovnicu Krpica, al neće me i gotovo [:smije] [:smije]
2013 05 14
hm, bas sam i ja primjetila prije tu stvar: stavila sam 2 nova artikla i nemoguce da nemaju niti 1 pogled,samo pise prije koliko je dodano, zato mi je bas cudno,mislila sam da samo ja imam taj problem...
2013 05 14
ni meni ne radi.. xD
2013 05 14
Striček koji broji je na godišnjem [:smije]
2013 05 14
Ne radi ni meni
2013 05 14
Ni meni [:tuzan]
2013 05 15
Brojač ne radi sigurno, artikl koji sam stavila jučer ima lajkova, a pogleda 0 [:pospan]
2013 05 15
1 2