Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Niski tlak 80/44

Pozdrav! Muku mučim sa niskim tlakom. Tijekom dana znam imati energije i sve odradim bez problema,no kad mi padne tlak nemam snage u rukama,nemam snage ni hodat. Pijem puno vode,ali i dalje mi se spava. Da li ima netko savjet kako najbrže podići tlak jer mi treba zbog posla? Danas mi je bio 80/44 bas se umorno osjecam,a spavala sam dovoljno. Hvala❤
2018 06 16
Crno vino😋
2018 06 16
Pozdrav! Provjerite zeljezo, mozda Vam je nisko. Ja uz nizak tlak sam imala problema sa zeljezom i nisam uopce imala energije za nista. Otkad pijem zeljezo bolje sam i imam vise energije.
2018 06 16
I ja muku mučim s niskim tlakom, običnom se kreće oko 90/60 i tražim savjete,istina,ne pijem baš litre vode,ali evo ovo me potaknulo da pokušam s tim!
2018 06 16
Da, takoder imam veoma nizak tlak, da se doktorica pri svakom pregledu cudi koliko je nizak 😂 i ja sam pocela jest prehranu bogatiju zeljezom, i radim smoothie od cikle s jos razlictih voca, i to svako jutro, i mogu rec da mi se energija iznimno povecala 🤗
2018 06 17
Ej poz imam i ja taj problem ...vadila sam krv i rezultat je bio zeljezo 3...cak je bilo cudno med sestri da ja uopce stojim na nogama a radim posao na kojem sam na nogama itd pa sam isla po sirup legofer po preporuci doktora kao bolje od heferola...fin je slatkast crvene boje...ali ja sam ljena to piti ali mi bilo donekle bolje.ali kako sam razg s dosta ljudi o tome i proizvodima da na kraju ipak bolje nesto prirodnije...npr hvale kupinovo vino svaki dan casica i za tj dana ko novi.i bas sam neki dan dobila broj od jefne zenice sto radi prirodne stvari za zeljwzo osoba koja je uzimala taj proizvod od litru kupila i svaki dan u maloj casici od rakije pila da se zeljezo popravilo brojka super i da je za tj dana bila ko nova puna energije nikakve ljenosti i slicno kako inace budemo kad nam je nisko zeljezo.pa cu i to kupiti da se popravim jer sam u zadnjih tj dana uzas i uz to me voli glava jer nosim naocale mozda ma bas sam koda me vlak pregazio :/
2018 06 17
> dianadianari: > Ej poz imam i ja taj problem ...vadila sam krv i rezultat je bio zeljezo 3...cak je bilo cudno med sestri da ja uopce stojim na nogama a radim posao na kojem sam na nogama itd pa sam isla po sirup legofer po preporuci doktora kao bolje od heferola...fin je slatkast crvene boje...ali ja sam ljena to piti ali mi bilo donekle bolje.ali kako sam razg s dosta ljudi o tome i proizvodima da na kraju ipak bolje nesto prirodnije...npr hvale kupinovo vino svaki dan casica i za tj dana ko novi.i bas sam neki dan dobila broj od jefne zenice sto radi prirodne stvari za zeljwzo osoba koja je uzimala taj proizvod od litru kupila i svaki dan u maloj casici od rakije pila da se zeljezo popravilo brojka super i da je za tj dana bila ko nova puna energije nikakve ljenosti i slicno kako inace budemo kad nam je nisko zeljezo.pa cu i to kupiti da se popravim jer sam u zadnjih tj dana uzas i uz to me voli glava jer nosim naocale mozda ma bas sam koda me vlak pregazio :/ Jako Vam je bitno da uz zeljezo uzimate C vitamin. On sudjeluje u vezivanju zeljeza, bez njega nema nekog prevelikog ucinka. Isto bi preporucila Legofer kao punoo bolji izbor od Heferola. Ja Heferol izbjegavam u sirokom luku. On probavni sustav totalno uspori i to bude strasno kad se on uzima.
2018 06 17