Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poslovni bonton na krpicama

[:kesi] da,da,nada umire posljednja...
2013 05 28
+ za temu! :)) Za početak bih prokomentirala točku 6. i 7. [:smijesi] Ne znam za vas, ali mene najviše smeta upravo ta nekultura u komunikaciji, jer sve kreće od toga. Zašto je problem odgovoriti na poruku? Suvišno je komentirati cure koje na svojim profilima imaju rečenicu tipa ''Nemam vremena odgovarati ako me nešto ne zanima'', iako ajde, ako ''zavirite'' (ovdje omiljena riječ :D) kod njih na profil, barem znate o čemu se radi, ali ako netko ima vremena visiti ovdje, biti aktivan te na kraju krajeva – uopće poslati upit i ako prodavači imaju vremena mjeriti stvar uzduž i poprijeko, onda potencijalni kupac može izdvojiti 3 sekunde vremena i barem napisati ''Ne, hvala!'' Zašto je to problem???
2013 05 28
Pa treba natipkati te dvije riječi [:smije] [:smije] Neki tipkaju i s dva prsta, znaš [:hihot]
2013 05 28
Heh, da. [:vrti]
2013 05 28
Predloži sankcije. [:smijesi]
2013 05 28
Sankcija broj 1. Šaljemo tvora na kućnu adresu! [:smije] Preporučeno, naravno, i s potvrdom primitka [:jezik]
2013 05 28
Sankcija broj 2.: Otkupimo od običnih siromašnih građana pelene pune drekeca. Unajmimo kamion i, naravno slučajno, istovarimo na određenu adresu... [:smije]
2013 05 28
Sankcija broj 3.: Naštampamo na tisuće plakata s njezinim licem i porukom: vara ljude na krpicama. Unajmimo zrakoplov, i izbacimo plakate u njezinom gradu [:smije] [:smije]
2013 05 28
Mislim da ne moram napominjati da su sve tri sankcije kažnjive zakonom [:hihot]
2013 05 28
sankcija broj jedan bi ti rezultirala tak da bi sljedeci dan tvor bil u prodaji [:smije] i proizvodi tipa l'eau de skunk [:smije]
2013 05 28
Hahaha, to je poslovni duh! GO GIRL [:smije] [:smije]
2013 05 28
sankcija dva, brijem da bi osvanula u teglici ko nutella [:smije]
2013 05 28
sankcija tri preveć kosta [:smije] a more se sredit intervjuom jutarnjem il u 24 sahata, tam ti i sliku prdeknu na naslovnicu [:smije]
2013 05 28
I još zaradim 500 kuna za najfotku s naslovnice [:smije] [:smije]
2013 05 28
meni je glupo pod 5. [:pospan] [:pospan] uvijek zelim biti pristupacna i simpaticna ali bas "draga" [:sokiran] mislim ne poznajem curu.
2013 05 28