Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poslovni bonton na krpicama

garantirana kolumna - prica u nastavcima [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 28
jedan veeeliiikkkiii ++++ za temu,,,odlična je i odlično sročeno,,,super samo bi dodala još jednu napomenu a to je pisanje povratne informacije prodavatelju,,,pa cure zar je to toliki problem napisati nekome nešto ako ste zadovoljne ili niste,,,ali dajte pišite povratnu informaciju,,,, [:place] ----još nešto što se meni kao kupcu dešava u zadnjih tjedan dana----doslovno molim,,molim prodavatelja da mi da podatke za uplatu ili osobno preuzimanje (koje ima navedeno),,na profilu piše i broj,,,zovem i pišem ko da sam luda već sama sebi,,,ako nečeš prodati tako i napiši i amen a ne da kupac moli prodavača [:vrti] [:ljut]
2013 05 28
@sarena - ne mora biti baš "draga". Može biti "poštovana", "dobar dan", "gospođo", "pozdrav"... bilo što, samo nemoj započeti "hoću to", "đes'ba", "bona".... [:smije] [:smije] Mora imati neki uljudni početak. Barem po meni
2013 05 28
eh, bijelo, ovdje je praksa ostavljati povratne osobama s kojima uopce nisi suradjivala, a ne obrnuto [:smije] iako sma rijec povratna nesto znaci [:smije]
2013 05 28
kristina, obrati mi se s gospodzo i vidices sto je para na usi [:smije]
2013 05 28
E vidiš, zaboravih na povratne informacije...sada ću to pridodati.... Ma komunikacija općenito u današnje vrijeme je grozna. Ako je uopće i ima. A o poslovnoj komunikaciji da ni ne govorim. Hvala na pozitivnim komentarima @cipelitza - ajmo napraviti strip na tu temu, superjunakinje uzvraćaju udarac! [:smije] [:smije]
2013 05 28
Gđice cipelitza? Bolje? [:zaljubljen]
2013 05 28
moze i gospodine sam braco nemoj s gospodjo [:smije]
2013 05 28
superkrpica kao glavna junakinja i pomocna krpica kao spredan, a opet izuzetno bitan lik [:smije]
2013 05 28
pomoćna krpica - močo! Samo jednim mokrim šusom uništava divljakuše koje pokušavaju onečistiti svetu zemlju Mojekrpice! [:smije]
2013 05 28
i super praŠko, za suhu obradu [:smije]
2013 05 28
Meni je ovo "draga" smiješno...upotrijebila bih ga samo u ironične svrhe, nema šanse da nepoznatoj osobi na netu u prvoj poruci kažem "Draga" [:vrti]
2013 05 28
meni to uopce ne smeta, razliciti ljudi razlicito se izrazavaju. mnogim zenama to je postapalica koju ne koriste da uvrijede ili podj*, vec iskreno i neisforsirano. dajte cure, olabavite lastike na gaćama il kupite veci broj, sta ste sve tako negativne i nabrijane [:smije] zivot je lijep, covjek ga radi nelijepim.
2013 05 28
Kako ste svi zapeli za ovo "draga". Pa što nikada niste pisali pisma? To je uobičajeno kada pišeš pisma. Počeci se razlikuju po prisnosti. Strogo službeno: Poštovana gospođo cipelitza ( [:jezik] ) Neutralno: "poštovana cipelitza", ako smo si full dobre frendice "bok cipelitza", ako smo si baš familijarno prisne "draga cipelitza". Ako ne znaš kako se osoba zove "Dobar dan, zanima me vaš oglas..." Početke prilagođavaš svom odnosu sa sugovornikom
2013 05 28
ili, đez ba tetko, strela te vubila, ko pucika i ja [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 28