Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako se zaštititi od prevara....

Pa ako želimo da nebude prevara na krpicama najbolje bi bilo da: -Prije svake registracije da moraš unijeti OIB to bi bila brza i jednostavna registracija Odmah bi ti automatski se prikazalo tvoje ime i prezime,točan datum rođenja,mjesto boravka itd.... [:kesi] [:kesi] To bi bilo pošteno za nas cure jer mi nismo se prijavili na ovu stranicu da bih nas neki prevarili. Mi samo prodajemo svoju robu ili mjenjamo ili poklanjamo... [:kesi]
2013 06 24
Nešto definitivno treba poduzet! [:sokiran] [:sokiran]
2013 06 24
Slažem se s tobom Ivana, bilo bi super kad bi se moglo nešto tako napraviti jer svakodnevno čitam tu na forumu kako su cure očajne zbog prevara i kojekakvih malverzacija. Baš mi bude krivo kad vidim da neko nekog prevesla zbog jbn 50 kn. Kakav obraz takvi ljudi imaju, prestrašno. Trebalo bi uvesti neke mjese opreza, definitivno.
2013 06 24
Mene je neki dan jedna cura htjela preveslat a ja nisam se dala da me prevesla. Htjela je odmene kupiti bazen koji košta 100 kuna ja sam joj dala broj računa i ona mi se javila i rekla "ejj cao uplatio sam"heheh znala sam cim je rekla "uplatio sam" Ja sam otisla na banku vidjet i nije nista bilo uplačeno . [:smijesi] Rekla sam joj da sam poslala paket a on ili ona mi je rekla/rekao: HEHEHEHEH JEŠ JEDNA NAIVNA OSOBAAA A ja taj paket nisam poslala...
2013 06 24
Koja je to cura???
2013 06 24
Na Njuškalu moraš staviti OIB, pa ljudi najčešće izmišljaju brojeve i to je to. Bilo je u Provjerenom.
2013 06 24
OK...i sto bi zapravo znacio i OIB? Citam ovdje da znate i imena i prezimena i adrese i brojeve racuna i OIBe od osoba koje su prevarile ne jednu, vec 10tak drugih! I nitko im ne moze nista. Osim ako im posaljete "majmune" na vrata.... Druga stvar, ja sam registrirana imenom....pa sam dobila ne znam koliko poruka da kakvo mi je to ime i komentare tipa gdje mi je jos U ispred istoga. ;)
2013 06 24
bilo bi to krasno da kao oib ne mozes ukucati apsolutno bilo koji broj koji ti padne na pamet.
2013 06 24
Ivana008 reci o kome se radi,to za bazen.
2013 06 24
jojj nezz kak se zove
2013 06 24
to jebilo prije 6 dana
2013 06 24
nema je vise
2013 06 24
kako nezz kak se zove?pogledaj u poruke draga pa napiši ime i prezime.
2013 06 24
tj,napiši ime korisnice
2013 06 24
ivana daj odi mami da promijeni pampersicu, zlato [:smije]
2013 06 24
1 2