Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako se zaštititi od prevara....

Da bi znala da nekoga nema trebas znati ime odnosno koga to nema vise ,a posto ga se ne sjecas..... :)
2013 06 24
Jebate koja lazljivica
2013 06 24
Ima ih sve mutavijih, ma majke ti toliko su tupe da same sebe odaju!!!
2013 06 24
Ima ih sve mutavijih, ma majke ti toliko su tupe da same sebe odaju!!!
2013 06 24
hahaha,,,, čim sam pročitala ovo nisam morala dalje ni čitati, reko evo ovo niti moje djete od 4 god nebi povjerovalo [:poljubac] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ili je rekla to iz svog iskustva ali obrnuto? [:hihot]
2013 06 24
najsmješnije bi mi bilo to ,,nešto, da netko sam na svoju temu sa drugog profila ide komentirat sam sebi, ako malo bolje uocite, shvatit ćete o ćemu prićam [:hihot]
2013 06 24
Vracam se na ovu temu! Nikako i od nikoga se ne mozete zastititi ! Paket poslan u petak navecer, subota praznik....nije DO danas stigao! Odmah ste i VI prevarantica , o prijetnjama u inboxu da ne govorim!
2013 06 24
[:hihot] sreća pa mi mob, za svaki slućaj sve copy [:hihot]
2013 06 24
Rekoh....dajte mi br. racuna, vracam novce....paket kad stigne zadrzite si! Sretno Vam bilo!
2013 06 24
eh sad si i mene zbunila, ili nisam u toku [:hihot]
2013 06 24
Raspitivala sam se i jedini zaključak koji sam izvukla iz svega toga je: oib bez bankovnog računa ne vrijedi ništa jer kako stve već navele brojevi se umjetno formiraju i ne predstavljaju osobu. kad bi korisnik dao oib i bankovni račun nebi bilo teško uskladit imena iako niti jedan website provider se neće s tim zahebavat pardon na izrazu. druga mogućnost jest ova. osnuje se firma za transakcije i naplaćuje proviziju od recimu 5kn po transakciji. nije puno za sigurnu dostavu. recimo ja sam firma za transakciju. kupac uplaćuj novce meni a prodavač salje stvar kupcu. kad kupac potvrdi da je pošiljka stigla sigurna i kako spada novci sjedaju na prodavačev račun od mene(firme).
2013 06 24
ukoliko prodavač ne pošalje paket novci se vraćaju kupcu naravno. zaboravih napisat XD
2013 06 24
Western Union već to radi. Ne znam koja je cijena transakcija.
2013 06 24
Dobra fora, otvori temu i tu izigrava nešto, lukavo Ivana, ali nedamo se mi ''domaće'' [:jezik] Udalji se s krpica, bilo bi ti najbolje [:smijesi] takve nisu dobrodošle!
2013 06 24
Ovo je živio ŠOUUUU... [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 24
1 2