Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Japanska metoda iscrtavanja obrva

evo da i ja ( zahvaljujući vama jednim djelom i vama ) napišem svoje iskustvo.... uradila obrve kod te Valentine P. prije nekoliko tjedana, sad mi se i seka sprema doći, surfala sam malo tu po forumu i čitala o toj japanskoj metodi na internetu jer i kod nas neki rade isto tu tehniku al nisam bila oduševljena ni s radovima ni preporukama, tako da sam se nakon svega odlučila za Valentinu i doletila prvi slobodni vikend!! Preporuke svima iz mog iskustva, nisam na sreću trebala tu drugu korekciju jer ne znam kako bi opet došla! [:znoji] Obrve su mi vrh !!! [:kesi] a žena je posebno draga osoba! Valentina ako ćeš ovo čitati hvala na svemu i oprosti još jednom što sam sat i po kasnila! [:poljubac]
2014 02 27
Drage moje curke, svakodnevno slušam od klijentica vaše pozitivne komentare za obrvice i konačno sam uhvatila vremena da se i ovdje logiram kako bi vam se svima od srca zahvalila prije svega na povjerenju, divnim riječima i preporukama iz vaših iskustva! Uvijek kažem da imam najbolje klijentice na svijetu, jer zaista ste sve divne, upravo zbog vas takvih i volim ovaj posao svakodnevno raditi. Nikada mi nećete dosaditi ;) zato ako ćete imati ikakvih pitanja, uvijek me možete slobodno nazvati, kako ne bi kasnila sa odgovorima dugo, kao i s ovim :) Šaljem vam ogromne puse i budite mi uvijek lijepe iznutra, jer tad ste i izvana najljepše!!! Valentina-MakeUp
2014 03 10
Valeeeee [:kesi] jučer mi seka kaže da je vidjela vaš post, ja kažem ma nemoguće, to sigurno netko umjesto nje piše! [:frustriran] Ali kad sam pročitala znala sam da ste to vi!!! [:jezik] Najbolji ste !!!! Divimo se i dan danas frendica i ja kad se vidimo u ogledalo!!! Hvala ti puno na svemu!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] od Nate i Sandre!!!
2014 03 12
Curke i ja sam bila kod Valentine Petrović koju svi hvalite, i jako sam zadovoljna s novim obrvicama!!! [:smijesi] Samo pozitivna iskustva od te žene do savršenih obrva!!! Pa eto i moje preporuke onima koje žele srediti obrve! [:kesi] Btw čitala sam puno o toj metodi, ona je jedina koja daje ampulice i kremice i to uračunate u cijenu!!! Ne prestajem se gledati u ogledalo!!!!!!!!!!!! [:smije] hvala svima na preporukama!!! [:poljubac]
2014 04 09
Ja nikako da naletim na salon koji daje na Diners na rate..Svi vise manje preferiraju Pbz maestro na rate i Amex,a Diners odjednom, to mi je ko i kes onda [:tuzan] GLEDAM,gledam i upite saljem, ali rjetko ko i odgovori..Znate li vi koga.. [:sokiran]
2014 05 11
Draga pitaj kod Valentine, ja sam platila u gotovini ali frendica je platila u 2 puta koliko se sjećam, e sad dal može na više od 2 puta ne znam, ali ona je tako [:poljubac] .....
2014 05 15
znači neki sam dan vidjela ženu sa japanskom metodom i šokirala se, obrve crne doslovno a ona doslovno plava!!! frendica mi kaže kako je ta žena išla na tu japansku i tad sam se još više šokirala!!! Ova metoda je već poznata kod nas i nije mi jasno zašto se ljudi ne raspitaju kuda idu! moje obrve koje sam radila prije nekih godinu dana kod Valentine ( meni i dalje najjace zene za obrve ) nitko nije ni skužio koliko su prirodno izgledale i još izgledaju! a ono je majko mila za otići i skidat laserom!! ja još ludača pitam, jesi ti to tako htjela da izgleda, samo što me nije ubila jadna [:ljut]
2015 01 28
Ej cure moze li mi koja reci ili poslat u poruku koliko kostaju obrve kod valentine i pojedinosti di se nalazi itd. Jer idem na njemu stranicu i ne otvara ju. Hvala unaprijed ❤
2015 08 02
Podizem temu. I mene zanima dali valentina i dalje dolazi u zd
2015 08 21
ne bi širila krivi info jer sam davno već bila za cijene, ali najbolje da provjeriš na njenoj web stranici, ja ju imam i na FB pa probaj šaljem ti u inbox jer mislim da joj je to na FB privatni profil
2015 09 23
ako se imalo volite nemojte raditi japansko iscrtavanje obrva to je bacanje novca ja sam svjedok radila sam japansko.nakon dva tjedna korekcija mi radena.moje obrve su bile sivo flomaster nacrtane.eto tako su izgledale uzaaasnoooo.sad ih iscracam max faktor smedom olovkom za oci a ne za obrve.sto reci bacila novce za flomaster kratko receno.rade ih crtajte osim ako ne zelite izgledat kao ja
2016 12 04
> BrunoMatkovic: > ako se imalo volite nemojte raditi japansko iscrtavanje obrva to je bacanje novca ja sam svjedok radila sam japansko.nakon dva tjedna korekcija mi radena.moje obrve su bile sivo flomaster nacrtane.eto tako su izgledale uzaaasnoooo.sad ih iscracam max faktor smedom olovkom za oci a ne za obrve.sto reci bacila novce za flomaster kratko receno.rade ih crtajte osim ako ne zelite izgledat kao ja slažem se, tako je i meni bilo, išla 2 puta i odustala.
2016 12 06
> BeautyFashion: > ne znam za tu metodu.. ja imam svoju metodu čupam ih sama i uređujem. [:hihot]
2018 07 29
Bila sam kod Valentine Petrović i žena me dočekala riječima tko sam ja i šta želim ?????????? ....iako sam bila naručena .Prvo je ispljuvala moju bivšu kozmetičarku da bi sebe ishvalila.Bila sam kod nje tri puta i nakon završetka sam imala obrvice negdje svjetlije negdje tamnije .Pokušala sam joj postaviti par pitanja jer radi sa mojim obrvicama a ona mi je odgovorila da nema vremena i da ima još mušterija .Izuzetno je neljubazna a posao NEZNA jer sam se vratila bivšoj kozmetičarki da ispravi Valentinin rad .Kod Valentine sam došla iskljucivo jer sam vjerovala forumima o njezinom radu iako sam poslje našla na forumima još nezadovoljnih klijenata poput mene sa njezinim radom i neljubaznošću (nakon doslovno 10 minuta vas ispraši van ).Još jedan razlog mog dolaska kod nje je bio moja selidba blizu Zagreba pa mi je moja kozmetičarka bila pre daleko .Valentina nezna niti posao niti ima humanosti kako se po stranicama predstavlja .
2020 01 22
1 2 3 4 5