Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Privatna lista

Ovako, ovo je moje subjektivno mišljenje i govorim većinom iz vlastitog iskustva ovdje na krpicama. Ako je neka stvar kod Vas rezervirana od neke korisnice neka Vam ne bude teško kada prođe dogovoreni rok kontaktirati tu korisnicu i podsjetiti je na rezervaciju. Vjerujem da je u 90% slučajeva riječ o tome da su zaboravile i da će rijetko koja ignorirati vaše "podsjećanje" na rezervaciju. [:smijesi]
2013 07 06
Bez uvrede, al rezervirati nešto na par tjedana???!!!! Ja bih rekla da si kriva sama sebi. Uvedi pravilo da nema rezerv. duže od 5 dana i život će ti biti lakši. [:smijesi]
2013 07 06
U tome o je bezobrazluk što ja nisam nilkome ništa rezervirala. Cura uredno uzela podatke, zamolila sam ju da javi kad uplati. Prošlo 2 dana ona ništa, pitam ju dali je odustala, kaže da nije i da će uplatiti sljedeća 3 dana, opet ona ništa, opet se ja njoj javim ona moli i prosi da ju još malo sačekam jer ima privatnih problema.... I tako prošlo 2 tjedna, a sad mi se nitko više ni ne javlja tako da još uvijek čekam nju a prošlo nekih 17 dana.
2013 07 06
"...još uvijek čekam nju a prošlo nekih 17 dana." Ja bih rekla da je u ovome problem. Kad te je zeznula 2. put, trebala si reć "aj, ćao". Tako da tada ne bi došlo do ovakvih problema. Mislim, svatko radi onako kako želi, al po mome mišljenju, problemi se stavljaju na pogrešna mjesta. Da ju nisi čekala 17 dana, ta stvar bi već bila prodana i to je to.
2013 07 06
Da svi dajete negativne za takve stvari onda si doticne ne bi davale za pravo to raditi!
2013 07 06
Neutralne povratne zašto ne ostavljate kada netko uzme podatke i zavlači?
2013 07 06
mozda u startu napisati tipa moze rezervacija ali 2-3 dana i nakon toga vracam u prodaju :) ako netko stvarno misli kupiti javiti ce se ,a ako se ne javi nema potrebe dalje za komunikacijom:) pa ni u ducanu se ne cuvaju stvari tjednima,pa ne vidim razlog zasto bi ovdje
2013 07 06
ivchi kad ti netko kaže da će uplatit za 2 dana i onda to ne napravi a taj artikal je tražem lijepo ženi objasni srry ali izgubila si priliku i to je to. zašto si dozvoljavaš a te zavlače? Nisi uplatila nakon 2 dana, srry ali nemam vremena se zezat s tim a imam drugog potencijalnog kupca za taj artikl. to isto kao da uđeš u dućan i rezerviraš komad odjeće mjesec dana ili kažeš djelatnici platit ću ti za tjedan dana?!!! Ja shvaćam da nam je svima u intresu prodat ali poštedi sebe neugodnosti. jasna pravila postavi svog dućana. rezervacija 48 / uplata 48h nakon toga artikl ide dalje na prodaju i amen. oš neš bangladeš , ima tko hoće. osobno nisam za te popise ili bilo što što se radi iza tuđih leđa. suđenje bez obrane nije fer. postaj javno imena da ćujemo i njih ako hoćeš ferplay.
2013 07 06
1 2