Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

blokiranje

Poz! Zanima me zbog čega je neki profil ovdje blokiran?
2013 07 08
i mene..trebala sam kupiti artikl od kokica81 danas je blokirana [:sokiran]
2013 07 08
očito je prevarantica
2013 07 08
draga moja blokirana je jos jucer [:hihot] jer je prevarantica budi sretna sto nisi nista kupila!!!!
2013 07 08
SVEEE cure koje su rezervirale stvari kod mene neka mi posalju svoje podatke i ja cu im poslati prva kada dobiju stvari koje su narucile neka mi uplate ili obavimo primopredaju kao sto sam obavila sa gospodjinim muzem koja mi je dala pozitivnu ocijenu - da rijesim tu dilemu oko te doticne osobe koju se povezuje sa mojim stvarima. znaci zenice koje ste rezervirale stvari slobodno mi se javite u inbox sa svojim podacima.L.p
2013 07 08
i ja sam od kokice htjela sada kupiti neke cipelice ;( i vidim blokirano,zasto?
2013 07 08
Zato sto je ovdje ocito fora prijavljivati i optuzivati sve i svakoga, kada to treba i ne treba! Pola ih ne zeli siguran nacin slanja, a onda kada im paket koji je poslan obicno ( i naravno nema kodove!) ne stigne iduce jutro mam te optuze za prevaru! Ako im kupljena stvar nije vizija iz glave takodjer si prevarant jer im nije stigla stvar kakvo su si je one vizualizirale na sebi. Itd. OD 100% "prevarantica" , valjda ih je manje od 10% to! Bez uvrede ikome, al takav sam dojam stekla! :)
2013 07 08
[:smijesi]
2013 07 08
Stašo, potpis.
2013 07 08
Takodjer.....neke stvari vode krajnjem bezobrazluku! Okrenula sam malo prije temu gdje je prijavljena ista korisnica! Komentirati kolko dijete ima cipela je odvratno i krajnje bezobrazno! Bi li nekim korisnicama bilo ugodno da npr. otvorim temu s pitanjem Koliko ova ima novaca kada prodaje 17 pari namjerno izrezanih traperica ili Odakle joj 21 par novih stikli, sigurno je sponzorusa? Dajte djevojcice, djevojke, zene smirite malo strasti, ispecite pa recite! :)
2013 07 08
Dorotea na ovom sajtu Nesmijes imati iste traperice,ili istu haljinu kao netko jer te odmah blokiraju,lazno optuze... i to tko te prijavi onaj tko nije 100 % siguran,i ima negativan komentar, a da ne pricam o listi negativnih korisnika koji imaju hrpu negativnig i NISUU BLOKIRANI e to je strasno. [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 08
@Koki81, imala sam do prije par dana drugi nick (registrirah se negdje potkraj travnja ili početkom svibnja) i na njemu oko 50-ak 100% pozitivnih ocjena. Molila sam administratoricu da posve obriše oba moja profila (jedan je bio za odjeću i obuću, drugi za dječje stvarčice - oba 100% pozitivna, no nick ''nepouzdan''), istovremeno otvorila ovaj profil te, prije brisanja profila od strane administratorice (znači - ne blokiranja, nego potpunog brisanja na moju zamolbu; kao da nikad nisam ni postojala pod tim nickom) prebacila sve fotografije na nj, administratorici samoinicijativno poslala sve svoje podatke zajedno s OIB-om, JMBG-om te skeniranim objema stranicama svoje osobne iskaznice... Razlog? Između koječega još (nimalo ugodnog...) i zbog nicka zbog kojeg su me neki (posebice su me se ''bojali'' novoregistrirani) povezivali s nekom ranije zaista dokazanom prevaranticom istog imena/nicka, no s drugim brojevima uz ime/nadimak/nick (uz moj nick bilo je moje godište rođenja). Hvala dragom Bogu, administratorica je uslišala moju zamolbu [:smijesi] (doduše, skoro 2 dana nakon zamolbe) - kad je i sama uvidjela koliko je ''sve''... predaleko otišlo.
2013 07 08
ma sve je to zalosno,nakraju ispada da je najbolje pokloniti odjecu i obucu u caritas jer ovo je prestrasno [:tuzan] [:tuzan]
2013 07 08
Meni se više ne da (uz to što jedva i stižem...) fotografirati, opisivati, postavljati... U posljednjih mjesec i nešto puno sam poklonila na nekoliko strana (ono što ne odgovara mojim sekama), a ovih dana sortiram 3 paketa za 3 različite adrese/osobe kojima također poklanjam (za djecu i za odrasle), dok ću neke stvari pustiti - čisto da vidim kako će ići dalje (posebice na slovenskoj stranici: mojbutik.si)...
2013 07 08
koki, admin ako je pogriješio izjasnit će se i nepravda će bit ispravljena. lekcija za ubuduće: da se iz jedne teme o korisniku koji nema negativnih ocjena ili povrde od drugih korisnica da je prevarant ne blokira. već isključivo na temelju "dokaza". treba uzet u obzir da je možda bila namjerna sabotaža pošto se radilo o profilu koji je napravljen prije 5 mj i ima tek nekoliko postova a napravio je temu gdje vas optužuje za prevaru. admin vidi ip i lako uvrdi od kuda dolazi i koji je račun s istom ip adresom.
2013 07 08
1 2