Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li se kome događa......

.ovako...na krpicama sam možda kojih 2mj... [:smijesi] i super mi je ovdje!!! nikad nisam imala problem sa slanjem i dobivanjem paketića,imam i profil sličan i na fb-tamo sam jakoo dugo(3 osobe su me do sada sjeb...al na fb) ..zadnjih par dana imam feeeling da šteka tisak i pošta..šaljem uvijek po dogovoru kome kako paše i sad najednom..cura mi kaže da joj nisu stigle balerinke(pošta) -ja sam njeno dobila..druga kaže da nije dobila traperice(pošta)-nisam ni ja njeno..šaljem dosta paketiča kroz tjedan i večinom je sve obično-prioritetno..nikad problema,i sad ovo..onak malo bedira!neki dan isto...na tisku zagubili pakete koje sam slala(krive naljepnice su stavili)..sva sreća da ga je cura nekako pronašla,crvenim se od muke kod takvih situacija jer mi ne pada na pamet nekog oštetit....ali dođe mi da ih zadavim !!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 11
Ako si slala preporučeno (ja šaljem uvijek čak i kad kupac želi obićno) onda nemaš brige jer imaš preporuku i možeš znat gdje je zapela pošiljka po broju. A ako si slala obično to je teže jer se desi da se paket "izgubi". Pitala sam svog poštara kako se paket slano obično može izgubit a on meni se nasmije i iskreno mi kaže da si to tamo u pošti uzmu jer nikako ne možeš običnu pošiljku dokazat da nije ili je stigla, nemaš nikakav broj. A ako šalješ tiskom imaš broj pa pitaš isto gdje je paketić . [:smijesi]
2013 07 11
ja dva paketa koja sam slala Tiskom u pon ujutro u sri su već došli, a sad čekam da meni dođu moji, vjerojatno sutra ujutro, ali to je 3 dana jer su slali navečer, tako da neznam
2013 07 11
Ovako imam jedno pitanje u vezi Tiska. Gospođa na kiosku mi je rekla da se u kuverti mogu slati samo dokumenti a ja sam već dobivala manje stvari u kuverti a ne paketu. Dal netko zna nešto o tome?
2013 07 11
Emina, ne moraju se slati samo dokumenti, meni je žena na kiosku sama predložila kuvertu jer da zašto da platim 10 ako mogu 5, dok je njena kolegica srala da kao ne stane haljina u kuvertu i bla bla, zato ja lijepo uvijek prvo spakiram u svoju kuvertu i ako pita, kažem da su dokumenti :) ne daj se smesti!! a to da djelatnici pošte kradu je općepoznato nažalost!!!
2013 07 11
Hvala na odgovoru. Sve ovisi o djelatnicama na kiosku!!
2013 07 11
Ja nekak imam osjećaj da pošte sada bolje rade-kako imaju konkurenciju TISAK. Prije sam novce za uplatu pouzećem čekala i 7 dana, a sada dobila nakon 2 dana. Pošaljem poštom ujutro paket i već je drugi dan na kućnom pragu kupca. Ja prezadovoljna [:jezik]
2013 07 11
Ja se osobno nebi zajebavala sa nikakvim slanjem osim preporučeno. Čist račun duga ljubav. Lopova pogotovo danas ima svugdje, počevši od pošte, poštara, krpičarki.. itd... Kad pošalješ preporučeno, nemože se sam tako izgubit i nestat [:vrti]
2013 07 11
Ja više volim poštu, šaljem i drugi meni šalju SAMO preporučeno... Neda mi se zezati s gubitkom živaca i paketa... Imala sam i ja profil na fejsu, samo jednom me cura pokušala prevariti, no na kraju mi je vratila novac.. :) Tako da je sve super!
2013 07 11
nebih nikome preporucila slanje tiskom, jer sa cula da "tete" znaju sebi prisvojiti stvari i u kutiju natrpati gluposti.... moja frendica je dobila umjesto cipelica dvije boce mineralne od pola litre [:ljut] a i na forumu ovdje su se cure raspisale o negativnim iskustvima s tiskom [:vrti]
2013 07 11
Otkad je krenula priča s Tiskom, nisam zakoračila u poštu. Šaljem za 5, maksimalno 10 kn, sistem radi savršeno, nikada nikakvih problema. Zato mi nije jasno kada netko kaže da ima problema s Tiskom. [:tuzan]
2013 07 11
NEMIS CLOSET....eto...vidiš,ja šaljem 4-5 paketića na tjedan i fkt sam često i na tisku i u pošti...ali govore mi dr cure kako im ne dolazi tiskom,pa dođe za neznam ni ja koliko dana....kako su sada 200 paketića krivo zalijepili????? pa ko je tu lud..ajde njih par..al 200 komada??? prestrašno..očito neko retardiran tamo radi ! šaljem tiskom kad je nešto teže il kad me druga osoba tako zamoli!..kad šaljem poštom kažem obično-prioritetno(da brže stigne)....il preporučeno(al opet uz dogovor). nikad problema i sad ovajjj tjedan 2 slučja... :((( ok ne kažem....možda im treba malo duže da stignu!
2013 07 11
i meni ovih dana sve kasni (ali na kraju stize) - mislila sam da je stvar ovog kolapsa u Neumu (kako sad do Dubrovnika) moras izaci iz EU, ali cini se da da se svugdje dogada - a na kiosku tetu uvijek kontroliram, navirim joj se u kiosk i uvijek saljem kod jedne te iste pouzdane - a sad - kod kakve stize?
2013 07 11
melpomena i anantonia111 kažu da nisu još dobile paketić :(
2013 07 11
,,jedna je iz zadra a druga iz šibenika.... a ja šaljem iz zagreba !!
2013 07 11