Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Praktično pitanje; održavanje kože. Pomoć molim

Dal znate kako se mogu očekivati kozme cipele (prava koza), odnosno dio koji zulja? Isto tako,s čim se može ocistiti npr. kozni remen,remen od sata od koze i sl. Puno hvala i uputite me ako sam trebala otvorit u nekoj "podtemi". Hvala
2013 07 15
[:poljubac] [:poljubac] hvala
2013 07 15
Ne može se otvorit stranica [:tuzan]
2013 07 15
da vidim probat cu ponovo
2013 07 15
Daj žene cure savijet neki sve sam probala... Da sam otvorila temu iva prevarila maju 200 komentara bi bilo...
2013 07 15
Hvala Valentina na trudu jos jednom. Uspjela [:zaljubljen]
2013 07 15
Hvala Valentina na trudu jos jednom. Uspjela [:zaljubljen]
2013 07 15
Ova druga nece da se otvori ne znam zasto [:sokiran]
2013 07 15
Za čišćenje rukavica, cipela i slične, neobrađene kože, koristi se druga metoda. I za ovo je najbolje koristiti posebne preparate napravljene za taj tip kože. Prvo se natrlja koža sapunom pomoću vlažne krpe. Zatim, čistom krpom se skine pjena. Potom, da bi se koža sačuvala od pucanja, namaže se parafinskim ili nekim drugim uljem. Nikada se ne koristi zaštitno ulje na obrađenu kožu, osim ukoliko to nije izričito navedeno u specifikaciji, da ne bi došlo do oštećenja.
2013 07 15
Kožne jakne od obrađene kože najbolje je čistiti specijaliziranim maramicama i kremama. Može se koristiti i pamučna krpa i pjena sapuna, ali ne voda. Krpa ne smije biti jako mokra, tek lagano da se napravi pjena. Time se trlja koža. Nakon toga drugom isto vlažnom krpom skinite pjenu od sapunice. Nikada prilikom čišćenja ne ispirite kožu vodom i uvijek koristite vlažnu krpu ili vlažne maramice. Na kraju kada se osuši premažite je zaštitnom kremom za kožu.
2013 07 15
Evo ovako sam ti kopirala kad ne moze onako [:kesi]
2013 07 15