Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Htjela bi natrag svoje...

Lijepi pozdrav svima! Prije mjesec dana sam prodala jedan artikl kojeg bi sad rado natrag :') da li Vam se ikad desilo da prodate stvar a da pozalite sto ste prodale? Pa cak da razmisljate da upitate korisnicu da Vam proda nanovo? ,:) ,:)
2018 07 12
Da :') 2puta!
2018 07 12
Jako često, to su obično stvari koje sam poklonila ili prodala prije nekog vremena i onda me nostalgija za njima lupi. Ne želim ni pričati o recimo igračkama koje sam bacila ili poklonila, a sada bi me tako slatko podsjetile na djetinjstvo :') :'(
2018 07 12
nije mi se to dogodilo nikad jer prazno mjesto uvijek popunim nečim :")
2018 07 13
Jedino žalim za novim Springfield cekerom kojeg sam prodala prije dvije godine za samo 60 kn, ne znam što mi je bilo *facepalm
2018 07 13
> sanjaurban: > nije mi se to dogodilo nikad jer prazno mjesto uvijek popunim nečim :") Isto tako. Još se više razveselim s nekom novom odjećom :")
2018 07 13
Jos mi se nije desilo, dok prodam jednu stvar vec sam kupila bar dvije nove..I nisam nostalgicna.. Boze pomozi da krpice opstanu da imam opravdanje za buduce kupovine.. :D
2018 07 14
> fadila1966: > Jos mi se nije desilo, dok prodam jednu stvar vec sam kupila bar dvije nove..I nisam nostalgicna.. > Boze pomozi da krpice opstanu da imam opravdanje za buduce kupovine.. :D Hihihi :D Nisam ni ja nostalgicna vecinom, ali me kopkaju 2 stvari.. inace nisam nikad ali mozda bih bas htjela nekad kao u španjolskoj seriji obući haljinu s volanima dok brisem prasinu, usisavam i tako to , za svoju dusu; koga briga sto je preuska :D
2018 07 14
Ajde to probaj pliz, pa mi reci kako je proslo usisavanje i gdje su zavrsili volani.. :D Jesi mozda iz spanjolske serije zavrsila u americkom filmu, u minjaku.. x-)
2018 07 14
Hahah :') Nista nije iskljuceno :) Bez zezanja, neke stvari gode oku na vjesalici pa makar znala da ih nikad necu obuci bude mi ih zao, uglavnom tad posaljem sto prije da se ne bi predomislila ,:)
2018 07 14
Jos nisam pozalila jer te stvari su mi ili male ili prevelike a i drzim ih pospremljene dok ne prodam pa ih se niti ne sjetim ovako inace, znaci kao da ih vec nemam 😁 to je dobro kao odvikavanje, robica je vec duhom otisla u novi svijet 😋
2018 07 14
> sonja90: > Hahah :') > Nista nije iskljuceno :) > Bez zezanja, neke stvari gode oku na vjesalici pa makar znala da ih nikad necu obuci bude mi ih zao, uglavnom tad posaljem sto prije da se ne bi predomislila ,:) Istina, imam takvih komada koje samo gledam, nisam ih nosila i neznam dali hocu ali ih se ne odricem..Jos.. :D
2018 07 15
LaylaM tako i ja radim, sve sto je na profilu ili namjeravam staviti spakirano je i spremljeno, s tim stvarima sam se pozdravila i nece mi faliti..😉
2018 07 15