Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Uklanjanje madeža i ožiljci...

Prije par mjeseci sam konačno obavila uklanjanje nekoliko madeža, a sad me muče ožiljci koji su ostali. Vjerojatno će s vremenom još izblijedit, ali voljela bih ako netko zna za neku stvarno učinkovitu kremicu da to podijeli. U 8. mj. ću na more, pa mi ipak malo smeta to što sam izrezuckana na tih par mjesta, dosta se vide [:boji]
2013 07 20
Ja sam pojedine ožiljke riješila sa Švedskom gorčicom.. :))
2013 07 20
Ček da izguglam [:sramezljiv]
2013 07 20
Nikad čula moram priznat, ali ovo što piše na prvom linku koji sam otvorila - jako mi se sviđa! [:zaljubljen] Misliš da bi pomoglo za ožiljke od 3 do 5 šavića, kakvih ja imam par? [:tuzan]
2013 07 20
bicoboco pitaj u ljekarni, sjecam se da je bila neka kremica njemacke proizvodnje koja je bila odlicna..danas sam sigurna da ih ima i vise.inace, da te utjesim, nestat ce oziljci, odnosno samo ti ces znati jednog dana da su bili tu. [:smijesi]
2013 07 20
@cipelitza - Tnx! [:smijesi] Nije problem pitat u ljekarni, ima tih mazalica, ali rekoh ako netko može napisat iz osobnog iskustva šta je baš ono super i provjereno. Svi su mi baš na trbuhu, pa ih stalno gledam, a kažem imam od 3 do 5 šavića, tak da nisu baš ni mali [:sokiran] Također se dvoumim, uzet nešto iz ljekarne ili možda prirodno od Lilith kozmetike... Kome se da nek piše svoja iskustva ;)
2013 07 20
trebala bi i ja skinuti koji mladež. Jeli to boli,koliko si platila? [:sokiran]
2013 07 20
Ne boli ništa jer dobiješ bica bocu [:hihot] Više je nelagodan osjećaj jer osjetiš da se neš događa, ali nema boli nimalo. Imala sam dopunsko pa nisam platila ništa. Išla sam prvo kod doktorice opće prakse, pa dermatologu, tak da sam ja to tim putem rješavala, a ne privatno. Nisu baš oduševljeni bili, ali uspjela sam nažicat da mi ih skinu [:smijesi]
2013 07 20
[:smije] [:smije] trebala bi i ja nažicati da i meni skinu [:smije] [:smije]
2013 07 20
Contracubex ;)
2013 07 20
i ja bi trebala sikinuti tri mladeza. al bojim se skidati mladez s lica da mi ne ostane oziljak :/ al' doktor mi je rekao da se mora skinut zato sto se povecava. sad me strah [:boji] [:place]
2013 07 20
Ja bih s lica skidala iz estetskih razloga, imam dopunsko, ali me strah zbog ožiljaka [:boji] [:boji] [:boji]
2013 07 20
jelena obavezno moras skinuti pogotovo kad se mladez mijenja oziljak je najmanji problem
2013 07 20
@ Keira001 & jelenaa007 - na licu rade tzv. skrivene šavove. tako da nema straha od ožiljaka. [:smijesi]
2013 07 20
Iskreno, ako želite neki madež skinuti sa lica, odite privatno. Ne bih baš dala svoje lice bilo kome u ruke [:boji]
2013 07 20
1 2