Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ u vezi mobitela!

Cure,hitno mi treba pomoć u vezi mobitela..Susjedino dijete mi je diralo mobitel i nije znala šifru kojom se otključava zaslon i sad mi se prikazuje da upišem google account,a ja ne znam koji je.A bez toga ne mogu ništa sa mobitelom..Zna li netko kako ću to riješit?
2013 07 22
ne znate svoj mail?
2013 07 22
problem je taj šta ja nisam prva vlasnica mobitela i ne znam koji je bija prije..nzn uopće da li ima spasa?
2013 07 22
nazovi u neki servis ili ga odnesi pa će ti vjerojatno tamo znat reć što da radiš.
2013 07 22
pa naravno da ima spasa, nebi bilo spasa da je susjedovo dijete autom preslo preko mobitela [:smije] pitaj u servisu [:smijesi]
2013 07 22
pa naravno da ima spasa, nebi bilo spasa da je susjedovo dijete autom preslo preko mobitela [:smije] pitaj u servisu [:smijesi]
2013 07 22
ma kaki servis.. napravi si novi e mail.. i zatim taj novi unesi..
2013 07 22
napravite si gmail i samo ga unesite u mob i to je to, ako ne upali odite na servis il dajte nekom mob ko se kuzi u njih da vam ga otkljuca sve se da rijesit [:smijesi]
2013 07 22
na tvornicke postavke resetiraj...ako si to nakon kupnje vec onda ni nebi mogao bit od toga prvog vlasnika mail
2013 07 22
odnijela sam ga u tele2,oni mi kažu vadi se sama iz toga,mi ti ne možemo pomoć....napravila sam na internetu novi račun,ali mi mobitel taj ne priznaje,vjerojatno jer je namješteno na drugi..
2013 07 22
kad si ga kupila jesi ga tvornicki resetrirala??
2013 07 22
nisam
2013 07 22
uf zasto nisi, to bi mogao biti problem...da jesi nebi sad imala ovu muku a traje par sek...odsad kad kupis obavezno restiraj mobitel!! pokusaj doc do starog vlasnika
2013 07 22
slabo se razumijem u to.. probat ću naći negdje servis,pa ako oni šta uspiju napraviti.. iako mi je ovaj u tele2 rekao,da oni ne mogu ništa napravit
2013 07 22
ma nemoj servis skupo ces platit radije da nekom studentu sa fer-a ako znas 50kn da ga flasha ...da jednostavno stavi novi android na njega ili koji opertivni sustav vec imas ..izgubit ces podatke koji nisu na SD kartici ali ce mobitel valjati
2013 07 22
1 2