Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razdvajanje stilova

Sjetila sam da bi bilo dobro da se naprave odvojene teme na forumu na kojima ce se javiti korisnice koje imaju fashion/pin-up-vintage/rock-punk-metal/repersku i odjeću u ostalim stilovima. Mislim da bi nam tako bilo lakše pretraživati i pronalaziti odjeću za sebe, jer nemaju svi isti stil i lakše bi nam se bilo međusobno mijenjati i kupovati od ljudi koji imaju sličan stil nama i možda baš ono što tražimo. Što vi mislite? :)
2013 08 01
slažem se [:poljubac]
2013 08 01
meni je to nebitno jer ionako puno kombiniram
2013 08 01
Mislim da je to odlična ideja! [:zaljubljen]
2013 08 01
Mislim da mnogi ni ne bi znali klasificirati odjeću tako da neznam baš kak bi to funkcioniralo.
2013 08 01
slažem se s babydoll + treba uzeti u obzir da se neki komad odjeće može drukčije djelovati u kombinaciji s drugom robom
2013 08 01
istina, ja npr. imam odjece u razlicitim stilovima ali za kupnju trenutno trazim samo određeni stil pa bi mi tako nesto puno pojednostavilo posao.
2013 08 01
savršena ideja...ja sam gledam nešta najjednostavnije..crno,bijelo,sivo (majice) i po mogučnosti neki rock štih....a hlače...zna se poderane,uske (kao i 70-ih,80-ih što su furali rock/metal bendovi)
2013 08 02
ja ne znam u koju kategoriju bi stavila svoju odjecu [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 03