Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što napraviti s ovakvim korisnicama??

Znam da se ova tema pojavljivala već mnogo puta, ali stalno se događa isto...Kako ljudi mogu biti toliko nekulturni i bezobrazni ja ne razumijem. Iz dana u dan dajem svoje podatke i broj kartice curama koje mi govore kako će mi uplatiti novac i onda ne uplate i ne javljaju se danima. Nemaju ni trunku pristojnosti samo kako bi rekle da ipak ne budu kupile to što su htjele. Stvarno na to ne bi ništa rekla samo da mi jave... Mene zanima što bi mogle napraviti po tom pitanju da se tomu stane na kraj?? Možda neka lista takvih korisnica ili slično...jer mislim da to stvarno nije u redu.
2013 08 12
Meni se to u zadnjih par dana dogodilo 8 puta!!! al još gore, isto kad sam ja htjela nešto kupit!!!!! ne znam stvarno...jedino ljepit neg a to sam nekako izbjegavala... Pa daj samo recite ako odustanete neće vam nitko ništa!!! [:ljut]
2013 08 12
ma đabe ti lista,nece to nista pomoci,samo ce gore onda biti. a cuj mnogo takvih odustane pa nista ne mozemo. meni je glupo ostavit povratu samo zato sto je odustala baar meni. niti z zasto odustanu mozda zbog manjka novaca...
2013 08 12
slažem se ali - zašto ne može javit "odustajem!" Thats it!
2013 08 12
ja nisam nikad davala negetivke i ne mislim zbog toga jer ipak nismo "poslovale", ali zašto je takav problem reći da odustaje, a zbog nje sam odbila cure koje bi možda stvarno to kupile...
2013 08 12
meni je još draže kad se ne jave,nego kad me gnjave i napadaju zakaj nisam poslala, a nisu niti uplatile, i onda nakon tjedan dana natezanja jao pa nisam na net bankarstvu stisnula autorizaciju. ja koristim net bankarstvo i znam da nije jao samo tako :)
2013 08 12
odaberi kolko dana ces rezervirat 4-5 dana npr ... uplati sve ok neuplati i ne javi stavi opet u prodaju :) zasto se s nekim bezveze natezat kako ona moze da tebi nejavi tako i ti mozes opet stavit u prodaju :)
2013 08 12
mayaa tocno tako.
2013 08 12
@mayaa2 slažem se [:smijesi]
2013 08 12
Ali čekajte cure... Pa nije lista bezveze, korisnice koje bi se na toj listi pojavile više puta bile bi ajmo reć nepoželjne za surađivanje i ja recimo takvoj ni ne bi odgovorila na upit pa nek si ona misli zašto. Neke koje su meni tako radile vidjela sam da su i sa drugima imale takvih problema. A što se rezervacije tiče prošla baba s kolačima kad ti nekog otkantaš u dane rezervacije...
2013 08 12
Ja se slažem s Ivchi [:kesi]
2013 08 12
Imam osjećaj da sam ja jedina tu koja nije imala takvih nesporazuma... Tj. jednom se desilo da sam sa curom trebala imati razmjenu i ja njoj ostavim podatke i ona će meni kao poslati, ali ja njoj ne moram ipak ?! [:smije] Ugl. blokirana je u roku nekoliko dana, očito ju je neko drugi već bio prijavio. [:smije] Ja osobno rezerviram koliko god, ako mi se osoba čini poštena, i do sad me predosjećaj dobro služio. Također, nekoliko cura su meni rezervirale stvari i po 15-tak dana, i uvijek je sve prošlo u redu tako da mislim da nije stvar u duljini rezervacije i slično, već samoj komunikaciji između korisnica. [:sokiran]
2013 08 12
Bolje to nego keljiti negativne pa onda ona tebi zakelji jednu. Ovo bi bilo neko međuriješenje pa nek si misle. A i nama bi bilo lakše kad nam se to desi da ih možemo staviti na taj stup srama, a ne ovako prasice uzimaju podatke i nikom ništa... Ja sam imala par slučajeva di su me otezale danima i onda kad ju pitaš jel odustala, nije ali nije imala IBAN koji joj je bio neophodan, pa opet za par dana jel odustala-nije, išla je uplatiti al zaboravila uzeti moje podatke, pa ponovno nakon 3-4dana išla uplatiti pa je zaboravila novčanik i tako 2tjedna. Ja stvar prodala i nije me ni pitala više za nju što znači da nije ni planirala kupiti... E to je bezobrazluk! Sva sreća da joj glava na ramenima jer bi inače i nju zaboravila! [:hihot]
2013 08 12
To se i meni događa... u zadnje vrijeme na dnevnim bazama. Kupit će, kupit će, super zainteresirane za stvar, ja im dam podatke i onda muk. Uredno prijavljivanje na krpice, ali totalno ignoriranje mojih poruka!! [:frustriran] [:frustriran] Zato sam neki dan lupila šakom o stol [:hihot] i odsad kad mi se curke jave da bi nešto kupile, prvo ih tražim njihove podatke pa tek onda dajem svoje! [:pospan] Micim ono...svašta si cure dopuštaju i zamišljaju! One će uzimat moje podatke i više se ne javljat... e nećeš više! [:frustriran] [:frustriran] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 12
bravo Legica! Mogla bi i ja tako - hoćeš moje podatke? e ne može dok ja ne dobijem tvoje! [:kesi] [:kesi]
2013 08 12
1 2